Czy warto to kupić??

Temat przeniesiony do archwium.
Czy warto kupić program Advanced English-Speed Up Supermemo pod kątem nauki do cae(jako jedna z pomocy)?? Co byscie polecili poza tym ?? Warto zainwestowac np.w CAE Reading Skills i CAE Listening&Speaking Skills(Diana Pye, Simon Greenall-Cambridge University Press)??Jakie testy do tego?? Bede bardzo wdzieczny za wszelkie odpowiedzi.
SPEED READER PL-a co myslicie na temat tego?? Pomoze mi to poprawic timing na readingu(mój główny problem)??
sie ma :P:P:P

speed up to program Z AMERICA ENGLISH jako taki ma duzo baze ciekawych slow ALE brak tu wieluy cwiczen...
polecam profesora Henrego poziom 3/4 11.000 slowi zwrotow za 50 zylaszka niekwestionowany lider :) memo mnie nie przekonuje sciagni sobie demko z www.edgard.pl a zobaczysz czym jest PH 5 i od razu sie zakochasz :) (jesli jestej Gejem to w profesorze:P:P:P) a jesli nie to w programie gwarantuje Ci:)

wiec biegeim do empiku:)
Używam go już od dawna, dawna :) Odpowiadając wprost - jeśli się do niego przyłożysz, to na pewno pomoże :) Ja np. zdecydowaną większość tekstów, jakie sobie czytam, przyswajam sobie właśnie w Prezenterze (część SPEED READER'a)... 1000 słów na minutę może jest przereklamowane, ale do 450'ciu udało mi się dojść :P

 »

Zagranica