książka do cae

Temat przeniesiony do archwium.
mam małe pytanko..która książka jest trudniejsza: cae gold, czy advanced expert cae...??? i która lepiej przygotuje??? chodze do szkoły językowej i tam się uczymy z tej drugiej... jest zaplanowane że jeszcze w tym roku szkolnym będe zdawać egzamin.. czy ta książka mnie przygotuje??? proszę o odpowiedź!! :)
na pewno upstream advanced cie przygotuje..ale tak na dobrą sprawę jeżeli przerobisz ją solidnie..a do tego zerkniesz do vince `a (polecam jako dodatkowy podręcznik niezależnie od tego jaką książkę przerabiasz na kursie)poczytasz trochę prasy,parę książeczek (anglojęcznych oczywiscie) pogapisz się na brytyjską tv i pocwiczysz robienie oryginalnych testow..to czy to będzie gold czy upstream powinienes ten egzamin zdać z palcem w pewnych malo popularnym miejscu.Tyljko ucz sie solidnie a w wolnne chwile poświecaj na obcowanie z j angielskim (tv,gazetki etc)
Mam do sprzedania nie uzywane książki do angielskiego, CAE i inne poziomy, oczywiscie taniej niz w ksiegarni. Jesli czegoś szukasz pisz na [email]
A masz "Ready fo CAE"?
Co do CAE Gold mam FCE Gold - książka fatalna, chaotyczna (!) jeśli wersja do CAE jest podobna to nawet o niej nie myśl... a Vince to kanon książek do nauki angielskiego!
To nie książka przygotuje Cię do egzaminu. Pamiętaj o tym.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Nauka języka