CAE-jakie ksiazki dla samouka?

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie,

czy moglby ktos mi polecic ksiazki do CAE dla samouka?Jestem dwa lata po zdanym FCE,codziennie obcuje z zywym jezykiem angielskim doslownie 24h;) czy jest mozliwe abym zdala CAE w grudniu przygotowujac sie samodzielnie?Jesli tak ,to prosze o wszelkie wskazowki.
Z gory bardzo ,ale to bardzo dziekuje:)

kasia
Cześć,
Ja uważam że Twój wpis jest imponujący. Mam na myśli obcowanie z angielskim. Myślę że powinnaś rozwiązywać testy by przekonać się jak stoisz:-) Do słownictwa i gramatyki polecam Vince\'a( domyślam się, że nie tylko ja)
Powodzenia na egzaminie. Napisz co postanowiłaś
Alexia
jedna sugestia: może \"zamówisz\" sprawdzenie kilku wypracowań u kogoś, kto ma doświadczenie w ocenianiu wypracowań na tym poziomie. Odpowiedzi do wszystkich innych części egzaminu pisemnego znajdziesz w kluczu, a wypracowania to osobna sprawa.
Zgadzam się z mg. Ja też przygotowuję się do CAE z najróżniejszych książek a wypracowania sprawdza mi mój nauczyciel.
ja mam The Cambridge CAE Course, Mary Spratt & Lynda B. Taylor, Self - study Student\'s book + kasetki. Bardzo fajna i gruba ksiązeczka. Niedawno zaczęłam z nią przygod ale uważam że ciekawa i wymagająca. Także mam nadzieję zę mi się uda. Ja w rzeciwieństwie do Ciebie nie mam kontaktu z językiem mówionym, ale mam nadzieję ze miesiąc w UK wystarczy i w grudniu się uda. A propos ksiązki: kupiłam ją za nieduże pieniądze na Allegro. pzdr
polecam rozwiazywanie testow - w ksiegarni mozna kupic - nie naleza do tanich ksiazek - Cambridge in advanced english past papers, jest ich kilka czesci, w kazdej sa 4 kompletne testy, warto kupic. Co do pisania - zgadzam ie ze powinien je ktos sprawdzic, da ci to kilka wskazowek jak pisac. gramatyka - vince albo hewings.
Powodzenia zycze :-)
Witam wszystkich serdecznie,

zdecydowalam sie jednak na egzamin w sesji letniej,wiec od teraz ostro biore sie do pracy.Dziekuje za wszelkie porady:))))))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe