wyniki na piśmie?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, zdałem CAE w sesji zima 2008 (tzn tak podaje strona https://cambridgeesol-results.org/ :PP) a do dziś nie przyszedł do mnie żaden list z potwierdzeniem wyniku. Czy to normalne? Wycofali ten sposób powiadamiania o rezultacie czy jestem jedyny xD? Na stronie uzyskałem info, że certyfikat mogę odebrać ok 2 mies. po wynikach (czyli już :) ) ale nie mam pojęcia gdzie to uczynić (przy FCE było to w tym liście). Proszę o odpowiedź, pozdro
Ja przy zapisie na CAE dostałem list z centrum egzaminacyjnego z dokładną informacją gdzie i od kiedy można odebrać dyplom...
Jak najbardziej normalne. Od zimy 2008 rejestracja stała się zupełnie internetowa. Wyniki sprawdzamy na necie, a potem odieramy dyplom i tyle. Zadnych dodatkowych listów.
dzięki, dzwoniłem do centrum i już wszystko wiem :P jedyny problem, że trzeba będzie teraz ruszyć dupę do rzeszowa po papier xD pozdrawiam :) szczególnie tych, którzy nie poprzestaną na tym i podejdą do CPE =)
Dostałam dzisiaj dziwnego maila że nie zdałam CAE w sesji wiosennej. Nie było jednak żadnych konkretów, tylko reklama nowego podręcznika. Czy zdarzyło się Wam coś podobnego? I czy dostawaliście wyniki na maila, czy sprawdzaliście na tej stronce z wynikami, która jest podana w liście?
Ja dostalam dzisiaj maila,z e w zwiazku z tym ze zdalam FCE polecaja mi ksiazke'Tips for CEA' czy jakos tak.
Widocznie maja nas w swojej bazie i sla maile odpowiednio do wyniku egzaminu. FCE zdawalam w grudniu 2008.
to bardzo dziwne co piszesz bo z tego co wiem to nigdy nie podaja wyników na maila,żeby je sprawdzić to trzeba się zalogować na stronie z wynikami które mają być 8 maja.
czy ci może podali wyniki?
Ja też dostałem takiego samego maila. Co prawda później dostałem maila z przeprosinami, że było to spowodowane jakimś błędem bazy danych to jednak zacząłem się zastanawiać co było przyczyną. Nie chcę być złym prorokiem, ale być może oni mają już nasze wyniki i czekają z ich publikacją, a te maile wysłały im się po prostu o tydzień za wcześnie? A może po prostu to rzeczywiście był jakiś błąd i okaże się, że zdaliśmy? Oby tak było:) Miał może ktoś jeszcze taką samą sytuację z CAE? Pozdrawiam.
hmm, nie chce byc zlym prorokiem, ale mam wrazenie,ze oni wysylali te maile na podst. wynikow z egzaminow. Obym sie mylila.
Dajcie znac, jak poszedl Wam egzamin. Pozdrawiam
No niestety (dla mnie) jest to bardzo prawdopodobne, ale zastanawia mnie czemu wyniki publikują dopiero 8 maja skoro mają je już ponad tydzień wcześniej? Pozostaje wierzyć w to co napisali, że ostatecznych wyników jeszcze nie ma:)

PS. Wiecie może jak będzie wyglądał wynik, który się pokaże na stronie? Czy będzie tylko "failed" albo "passed" czy może jeszcze jakieś dokładniejsze informacje?
Beda dokladniejsze informacje, nie tylko failed/passed.
Bedzie rubryka i wskazane na jakim poziomie sie zdalo z poszczegolnych czesci.
Bedzie tez np. passed B i wynik 76/100
Tak bylo w moim przypadku, gdy zdawalam egzamin w grudniu 2008.

Jestem pewna, ze wyniki juz sa, kwestia tylko ich opublikowania. Zazwyczaj nie publikuja ich wczesniej, niz wskazana data i godzina.
a jestescie pewni, ze to nie jest akcja reklamowa wydawnictwa jezykowego?
mnie sie wydaje ze to jest akcja reklamowa. Kupuja 'emaile' od szkol i wiedza czy to kandydat FCE czy CPE. Zaden inny instytut niema dostepu do wynikow.
Wyniki dostepne sa dla wszystkich tego samego dnia.
To były maile do Cambridge ESOL czyli była to rzeczywiście akcja reklamowa wydawnictwa, ale nie zewnętrznego a Cambridge. Po prostu najbardziej prawdopodobne jest, że wrzucili do systemu wszystkie maile a system "niechcący" już teraz porozsyłał wiadomości zamiast tydzień później. No ale oficjalnie czekamy na wyniki do piątku.
>>>a system "niechcący" już teraz porozsyłał wiadomości zamiast tydzień później.
Czy dobrze rozumiem, ze nie tylko wiecie czy 'fail' albo 'pass' ale tez dokladne oceny, bo inaczej to takie emaile nie sa nic warte. Wystarczy telefon albo lepiej email do Cambridge, czy wyniki podane w tym emailu sa prawdziwe.
Bo jak tak, to trzeba im zwrocic uwage, zeby tego wiecej nie robili.
To prawda, nie znamy wyniku. Może jednak zacytuję fragment ich maila:

"Dear Candidate

We are sorry to hear that you were not successful in passing CAE earlier this year. We are sure that you worked very hard and that you made a lot of progress with your English. If you continue to study and practise, you should find that the exam is easier next time."

Jak widać nie ma ani wyniku ani nazwiska czy czegokolwiek co mogłoby wskazywać, że chodzi o mnie. W sumie to więcej obaw spowodował drugi mail, który informował co prawda, żeby zignorować ten zacytowany tu przeze mnie, ale z drugiej strony mówił, że podany wynik NIEKONIECZNIE musi być zgodny z prawdą i żeby poczekać na oficjalne ogłoszenie. Ja zrozumiałem to tak, że postanowili za wszelką cenę wybrnąć z kłopotliwej sytuacji i napisali na szybko coś żeby nas uspokoić.

A maila napisałem, ale na odpowiedź muszę poczekać pewnie do poniedziałku (jeżeli w ogóle się doczekam).
w Poniedzialek jest Bank Holiday, to ich w pracy nie bedzie.
Mysle, ze oni tylko zdenerwowali mnostwo ludzi przez takie glupie emaile, i dokladnie jeszcze nie wiem jakie wlasciwie one mialy cel, jak sami pisza, ze wynik moze byc inny.No to co wlasciwie ten email daje znac? Jedno duzo zero.
Bo albo znaja wyniki albo nie. Za to, ja bym ich tak solidnie po polsku zlala. Dlaczego, jasna ch.... mysla, ze denerwowanie ludzi jest ok?
Lepiej calkowicie zignorowac te emaile, i poczekac niecierpliwie az do Piatku.
earlier this year??? - a kiedy zdawales(as)?
To, ze mail niekoniecnzie moze podawc nieprawdziwe informacje, mozna latwo wyjasnic - jezeli maja dwa szablony 'zdales' i 'nie zdales' i wysylaja je na chybil trafil, to czesc emaili z pierwszym szablonem faktycznie moze trafic do osob, ktore zdaly; tak samo z drugim szablonem. Rownie dobrze mogliby wyslac przed egzaminami maila ze 'zdasz'/'nie zdasz' :-)
Naprawde nie musieli znac niczyich wynikow, wystarczylo, ze maja dostep do adresow piszacych egzamin.
mi sie jednak wydaje ze to zwykla pomylka, moze system im nawala
tak jak wczesniej pisalam, zdawalam FCE w grudniu 2008.

Otrzymalam taki mail:
'Dear Candidate
We're really pleased that you passed FCE earlier this year! A Cambridge ESOL qualification is a great achievement and you should be proud of your result.
If you are thinking of continuing your English studies, we'd like to remind you that the next level of the Cambridge ESOL exams for you is the Certificate in Advanced English (CAE). you can find more information about CAE on our website at:
www.CambridgeESOL.org/exams/cae.htm
or on our Candidate Support website at:
www.candidates.CambridgeESOL.org
If you do decide to take CAE, we'd also like to tell you about Top Tips for CAE, an exciting new revision guide from CambridgeESOL, which:
(...)
You can order your copy of Top Tips for CAE from exam centres, bookshops or from the Cambridge ESOL eShop. Simply visit:
www.CambridgeESOL.org/shop
We hope that you enjoyed studying for FCE and we wish you every success with your future studies.
With best wishes

Cambridge ESOL
Troszkę mnie Twój mail uspokaja - zdawałaś w grudniu 2008 a też napisali "earlier this year". Ja zdawałem w marcu dlatego też forma "earlier this year" wydała mi się lekko niepokojąca:) Czekamy w takim razie do piątku i zobaczymy która wersja wydarzeń jest prawdziwa:)
Ja nie dostałam więcej żadnej informacji, ale mój email byl dokladnie taki sam jak cytowany. Zero danych, numerów, tylko "dear Candidate". Nie wierze, ze Cambridge się tak zachowuje i nam wysyla wyniki wczesniej prze pomylke, to moze byc faktycznie akcja reklamowa. Hopefully...
Jak już wspomniałem, napisałem maila do Cambridge. Oto odpowiedź:

"Dear Lukasz

Thank you for your mail. The mail you received was sent in error due to
database problems, and the team that sent your e-mail does not know
whether you passed the exam or not. Therefore you should wait until
Friday to find out your result.

Apologies once again for the confusion.

Best regards"

Tak więc nie mamy się o co martwić:)
Dziękuję!!! Bardzo, bardzo!!! To czekamy do piątku...
No i obawy okazały się bezpodstawne (przynajmniej w moim przypadku:) - 76/100 i B:)
Super! Gratuluje :)
Ano dokladnie, mi przyslali ze przykro im ale nie zdalem, a dzis wyniki i zdalem CAE, co prawda tylko C, ale najwazniejsze, ze sie udało :D Pozdrawiam!
Moje obawy też okazały się niepotrzebne: 81/100 i A!
Gratuluje i pozdrawiam:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie