WAŻNE!!!! Please read!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Dzień przed speakingiem moja nauczycielka biologii spytała mnie, wstawila pałe i skopała mi tym swiadectwo maturalne. Czy wiecie może czy istnieje jakis przepis zabraniajacy pytania w szkole zdajacych CAE i inne egzaminy!! Pomóżcie prosze!!!!
nie podejrzewam aby cos takiego istnialo!!!! to nie jest egzamin organizowany przez szkole czy jakas tam olimpiada-niestety.Ich to zupelnie nie obchodzi czy ty jutro zdajesz fce.cae,cpe.Musisz sie pogodzic z ta lufa i tyle:) ale nie lam sie bo nie ma czym sie martwic.pozdrawiam
Na jakim ty świecie żyjesz? Ludzie, nie przesadzajcie z tymi prawami ucznia. Niedlugo nauczyciel juz nigdy nie bedzie mogl pytac a bo to kalsówka, kartkówka, olimpiada, mecz, niedyspozycja, okres, dzień dziecka, nauczyciela, wagarowicza, jest przed świętami albo po, albo po prostu zgłaszasz nieprzygotoewanie. Jesli zdajesz CAE to musisz sie liczyc z tym, ze moze ci to kolidowac z innnymi sprawami.

Swoja drogą gratuluję że zdajecie tak wcześnie, Mi egzamin kolidował ze szczytową fazą kończenia pracy magisterskiej i uczeniem się od obrony.

Pzdr.
T.

« 

FCE - sesja letnia 2003