CAE - grupa dyskusyjna

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 53
poprzednia |
Do wszystkich przygotowujących się do CAE!

Właśnie wpadłam na pewien pomysł. Co powiecie na utworzenie
grupy dyskusyjnego CAE? Moglibyśmy zebrać trochę ludzi (10-15)
i wspólnie przygotowywać się do CAE. Moglibyśmy wymieniać się
opiniami, sugestiami jak się uczyć, pomagać w zadaniach, wymieniać
testami. No i razem przeżyć ten czas do następnej sesji CAE (czy
to w grudniu 2003/czy w czerwcu 2004).
Co wy na to?
Wiadomości przychodziłyby na skrzynkę mailową.
Byłby to też też fajny sposób na poznanie nowych
ludzi z całej Polski.

Wszystkich zaiteresowanych proszę o kontakt ze mną.

Kasia
[email]
Witaj!
Jakis czas temu wpadlam na podobny pomysl i zalozylam Klub Zdających Egzaminy Cambridge.Moj Klub nie ma zbyt wielu chetnych,jak na razie to tylko 3 osoby,przy czym kazda z nich zdaje inny egzamin.Mysle,ze moglybysmy kontynuowac to przesiewziecie razem i \"zjednoczyc sily\".:) Tym bardziej,ze ja tez powolo zaczynam przygotowania do CAE.Moj mail: [email] i ...I\'m looking forward to hearing from you.:)
Jak szybko nauczyc sie angielskiego?
Ja także byłabym chętna przyłączyć się do takiej grupy dyskusyjnej. Mój mail: [email]
Ja także byłabym chętna przyłączyć się do takiej grupy dyskusyjnej. Mój mail: [email]
ja również jestem zainteresowany :) moj adres e-mail: [email] w razie czego moge swtorzyc taka liste dyskusyjna i dopisywac ludzi musicie mi tylko dac znac.. to jest kilka chwil zeby na yahoo nowa grupe utworzyc..
Myślę, że chętnie dołączyłambym się do grupy przygotowujących się do CAE. Mój e-mail [email]

>Do wszystkich przygotowujących się do CAE!
>
>Właśnie wpadłam na pewien pomysł. Co powiecie na utworzenie
>grupy dyskusyjnego CAE? Moglibyśmy zebrać trochę ludzi (10-15)
>i wspólnie przygotowywać się do CAE. Moglibyśmy wymieniać się
>opiniami, sugestiami jak się uczyć, pomagać w zadaniach, wymieniać
>testami. No i razem przeżyć ten czas do następnej sesji CAE (czy
>to w grudniu 2003/czy w czerwcu 2004).
>Co wy na to?
>Wiadomości przychodziłyby na skrzynkę mailową.
>Byłby to też też fajny sposób na poznanie nowych
>ludzi z całej Polski.
>
>Wszystkich zaiteresowanych proszę o kontakt ze mną.
>
>Kasia
[email]
Jesli utworzycie juz taka grupe prosze dajcie mi znac - moze dobrze bedzie stworzyc ta grupe tutaj na stronie? postaralbym sie przygotowac odpowiednie podstrony...
postanowilem nie czekac dluzej i utozylem grupe na serwerze yahoo. gdyby ktos byl chetny sie zapisac prosze o kontakt ze mna [email] strona grupy: http://groups.yahoo.com/group/cae_pl mozna zapisac sie samemu lub wyslac mi maila to ja zapisze.. prosze zainteresowanych o kontakt
I wonder if it wouldn\'t be better to form such a group on Paltalk. I\'m sure it would be more efficient as users of paltalk can communicate not only by text but by verbal communication also. I advise you to buy mics, sign up to paltalk and finally start effective cooperation.
oooo!:) ja tez bylabym zainteresowana:) [email]
Nie wiem czym bylabys zainteresowana, ja oczywiscie mowie o Paltalku, gdyz uwazam ze sprawnosc jako takiej pisanej grupy dyskusyjnej jest niewielka. Jesli ktos jest zainteresowany takim pokoikiem niech napisze kiedy pasuja mu spotkania i postaramy sie wybrac dogodne dla wszystkich terminy wskazane byloby tez podanie nicka z paltalka.
A bierzesz pod uwage, ze nie kazdy ma/chce uzywac Paltalka? ;>
Nie biore, bo nie musze. Ja tylko pytam, a co forumowicze zrobia to juz od nich zalezy.
Tez jestem zainteresowana. e-mail: [email] :)
Ja tez uwazam to za dobry pomysl,mozna tez by pomyslec wspolnie nad tym jak sprawic by uczyc sie bezstresowo i by byla to jeszcze dla nas dobra zabawa :)...moj adres to: [email] lub [email]

>Myślę, że chętnie dołączyłambym się do grupy przygotowujących się do
>CAE. Mój e-mail [email]
>
>>Do wszystkich przygotowujących się do CAE!
>>
>>Właśnie wpadłam na pewien pomysł. Co powiecie na utworzenie
>>grupy dyskusyjnego CAE? Moglibyśmy zebrać trochę ludzi (10-15)
>>i wspólnie przygotowywać się do CAE. Moglibyśmy wymieniać się
>>opiniami, sugestiami jak się uczyć, pomagać w zadaniach,
>wymieniać
>>testami. No i razem przeżyć ten czas do następnej sesji CAE (czy
>>to w grudniu 2003/czy w czerwcu 2004).
>>Co wy na to?
>>Wiadomości przychodziłyby na skrzynkę mailową.
>>Byłby to też też fajny sposób na poznanie nowych
>>ludzi z całej Polski.
>>
>>Wszystkich zaiteresowanych proszę o kontakt ze mną.
>>
>>Kasia
[email]
to świetny pomysł też jestem chętna, mój mail: [email]
Sluchajcie jest nas juz troche moze rzeczywiscie pogadac z Lukarem i zrobic jakas podstronke na tej stronie lub podchwycic pomysl z Yahoo.
przedstawcie mi prosze swoj pomysl i oczekiwany schemat dzialania tej podstrony - musze znac troche szczegolow :)
Jesli ktos jest zainteresowany wstapieniem do takiej grupy w systemie Paltalk, gdzie korzystac beziemy takze z mikrofonu, cwiczen online itp., to prosze o kontakt na [gg] . Prosze o umieszczenie takich informacji jak: dni i godziny zajec, jak wygladala twoja nauka dotychczas - w kilku slowach, do jakiego egzaminu sie przygotowujesz itp. Pozwoli mi to dobrac czas dobry dla jak najwiekszej liczby zainteresowanych.
Jakie cwiczenia on-line masz na mysli? Masz jakis pomysl?
Niech kazdy sie zastanowi co by chcial robic w obrebie tej grupy dyskusyjnej i niech spisze swoje pomysly.
Nie kazdy ma czas w jakis okreslonych godzinach i w sumie szczerzepowiedziawszy mi blizsza by byla lista dyskusyjna via e-mail. Kazdy by cos dodawal wtedy gdy bedzie mial czas...a pogadac po angielsku..wszak mozna wejsc na GG.

Myslalem o roznego rodzaju tworzeniu opowiadan uzywajac np. jak najwiecej phrasal verbs...albo o spisywaniu jakis ciekawych slowek,przyslow czy zwrotow ktore by odpowiadaly jakiemus tematowi - cos na zasadzie slownika tematycznego z wyrazen i zwrotow ktore poznalismy na kursach,zajeciach lub czytajac literature.

Albo wspolne zastanawianie sie nad jakimis formami gramatycznymi...ale do tego typu rzeczy wcale jest nam niepotrzebna jakas ambitna technika.

Paltalk,uwazam,ze to bylo by bardziej jak wirtualne lekcje przez Internet...tylko czy taki naprawde jest nasz cel???
Przerozne. Paltalk to bogactwo mozliwosci, jednak musisz wiedziec, ze nie tylko ja bede sie zajmowal przygotowywaniem cwiczen, ale takze inni uczewstnicy grupy. Sam mam spoor cwiczen z zakresu gramatyki itp, ktore moglibysmy wspolnie rozwiazywac czy to jako prace domowe, czy tez bezposrednio przez mikrofon. Poza tym speaking, listening w zaleznosci od mozliwosci sprzetowych, itp.
Sluchajcie mialem dzis mala probke mozliwosci Paltalka i ma on w sumie naprawde niezle mozliwosci. Chcialbym wszystkich zachcecic by sprobowali. Ja tez podchodzilem do tego z pewna doza \"niesmialosci :)\" ale fakt,ze to nam moze pomoc we wspolnych przygotowaniach do CAE/CPE.
Spotkanie bylo naprawde bardzo fajne, a osoby uczestniczace w nim chetne do wspolpracy, pelne pomyslow i naprawde chcace sie uczyc. Poziom znajomosci angielskiego pomiedzy FCE a CAE ale mamy tez kolege ktory sluzy nam radami i wsparciem merytorycznym, ktorego znajomosc jezyka jest na poziomie CPE. Zadajemy sobie cwiczenia do domu, ale takze robimy je w trakcie spotkan. Poza tym na naszych spotkaniach pojawiaja sie goscie z roznych czesci Swiata, ktorzy tak jak my ucza sie lub mowia po angielsku i jest to swietna okazja do tego by porozmawiac po angielsku niekoniecznie z Polakami. Spotykamy sie narazie 2 razy w tygodniu w poniedzialki i srody pomiedzy 22 a 23:30. Wszystkich chetnych naprawde zachecam do chociazby posluchania jak to wyglada a pozniej moze i stalego uczestnictwa. Pozdrawiam i zapraszam, Grze$ ;).
Powiem, ze jest niezle. Ja ze swojej strony zapraszam do wstapienia i chociaz przysluchania sie temo, co sie dzieje na tych lekcjach. Jest fajnie, aha i jest z nami anglista :-), ktory ewentualnie bedzie w miare mozliwosci udzielal wskazowek, pzdr.
jak utworzycie jakąś grupe dysk. dajcie znać plss, [email] paa
Ja też chcę podchodzić do CAE i chętnie się dołączę.
Jestem ZA ZA ZA ZA ZA... Dołącze się z przyjemności! [email]
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 53
poprzednia |

« 

Szkoły językowe

 »

FCE