WYNIKI!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Ludzie, wyniki juz sa!!!!mam B!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wpisujcie sie!!!!!!!!!
Mam C:D:D:D:D:D:
C, ale i tak jestem happy :D:D
AAAAAAA zdałem na AAAAA! :D cudownie :D
Heh, zdałem na C. ^^
I tym samym obaliłem teorie niektórych ludzi na tym forum... Ktoś tam gdzieś mówił, że zdawanie CPE 2 lata po FCE to jak porywanie się z motyką na Słońce... Cóż, zdałem to rok po FCE, szczerze mówiąc olewając sobie raczej angielski przez cały ten czas oprócz ostatnich 2 tygodni, które poświęciłem na intensywne przygotowania. Tak samo kolega, z którym się przygotowywałem. Jednak wszystko jest możliwe. (uprzedając Wasze kolejne pytania: w razie czego mam 17 lat;)
ja tez dostalam A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):)
Jestem umiarkowanie zadowolony, ponieważ A z CPE pięknie dopełni moją kolekcję ocen A z egzaminów Cambridge ESOL. a. a! A! No, i sam certyfikat będzie ładnie wyglądał na ścianie ;)
a to z kolei moje pierwsze A (zawsze było B i B)
czyli.. finisz w pięknym stylu ;D
A ja A, A, B (ostatni - CPE)... trochę zawiedziona ale może być. Nie będę powtarzać ;)
Jakoś trudno mi uwierzyć że w wieku 17 lat, olewając naukę angielskiego zdałeś CPE. Na pewno musiałeś być trochę dłużej zagranicą albo pójść do wróżki bo cudów nie ma.
hello! mam B moje kochane B :)) co za ulga...
to calkiem mozliwe mowi rocznik 1988 post ponizej
Mój jedyny pobyt w anglojęzycznym kraju to 10-dniowy wyjzd do Londynu parę lat temu... Taki wynik ozyskałem pewnie przez to, że od najmłodszych lat jestem za pan brat z różnego typu grami komputerowymi, które, jak wszyscy wiemy, są głównie po angielsku...
LOL ROTFL ZOMG HAX!
A moze jednak? :>
ja korzystając z okazji również powiem, że mam 17 :D
***anb serio? ja właśnie w tym roku zdałem FCE i też przymierzam się do zdawania CPE za 2 lata (i tak jak ty mam 17lat :)). Ale twoje osiągnięcia zachęcają mnie do zmiany planów... co miałeś na FCE? ja miałem A i myślę sobie że jak się przyłoże to powinienem zdać CPE... może jeszcze w 2006... ale bardziej myślę o sesju grudniowej to sobie w najbliższe wakacje pojadę do Anglii i jeszcze się podszkolę
***northern w sumie to tobie nawet lepiej poszło :) jak u ciebie z FCE i wyjazdami do anglii (itp?) ile lat jesteś po fce. czy CPE zwalnia z matury?
Hmmm, ja mialem podchodzic do CPE w sesji zimowej, ale nagle zabraklo mi troche funduszy, wiec przelozylem na sesje letnia. FCE mam zdane na, CAE zdane na B 2 lata temu, w miedzyczasie 2 lata kursu do CPE - jakos sie nie bardzo boje. Przed chwila kolezanka z kursu, ktora podchoidzila do CPE w sesji zimowej, napisala mi smsa, ze zdala na B:), a sie nie miala czxasu uczyc specjalnie, bo matura, egzaminy na studia, kursy inne...Wiec chill out everybody:). It's going to be fine:).
hmm, ja mam 18 lat, dwa lata temu zdalem CAE na A- w grudniowym Winter Session 2005 podszedlem do CPE i rowniz dostalem A :D

Najlepsze jest to, ze angielski moge teraz traktowac rekreacyjnie i mam wiecej czasu na niemiecki i francuski :P
Jesli można to miałbym pytanie.

Jak wyglądała nauka osoby która w wieku 17-18 lat zdała CPE na A, B a nawet C? MOżna taki dosć dokładny opis?
Czy macie specjalne talenta? Czy rodzice Was dopingowali mocno? itp.
Naprawdę mnie to interesuje, gdyż Ja np. w wieku lat 17-18 ani myślałem o nauce i egzamin typu CPE zdałbym na C ale najwyżej po polsku.
Jak wiadomo to ogólnie trudny egzamin nie tylko ze względu na język, Ja w wieku lat 17 byłem "obyty" z róznymi tematam polityką etc. bardzo dobrze jak na przeciętnego 17-latka.
Dziękuję za odpowiedzi.
hej, pierwszy raz bylem w anglii na dluzej juz po CPE, w grudniu zeszlego roku na interview w oxfordzie;-) mysle, ze bycie w klasie IB troche jednak mi dalo, no i pasja do tego jezyka, bo fce robilem juz 5 lat temu :D pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich pasjonatow angielskiego jezyka i literatury:D
no i w moim przypadku CPE nie zdaje z matury, bo na maturze jest glownie analiza literatury:-)
wow.. 17latki.. ja ten poziom osiagnelam dopiero w iwieku lat 22... podziwma Was :)
cóż... nie wierz we wszystko co tu się pisze :-)).
moja koleżanka (rok temu oblała FCE) ostatnio "odstresowywała" się tutaj pisząc że zdała CPE na A :-) hehehe.... pełno tu genialnych osób, wszyscy oczywiście olewali testy, nie jeździli do Anglii i generalnie rzecz biorąc robili wszystko oprócz nauki angielskiego, a CPE pozdawali z palcem w d****.... żałosne.... ale typowe dla Polaków - dowartościować się na anonimowym forum...
Ogólnie przychylę się do tezy że w wieku 17 lat zdanie CPE to jest naprawdę wyczyn i to na A. Jasne znałem ludzi , którzy w wieku 18 lat zdawali CAe ale to są genialne wyjątki :)
Ale jak widac na tej stronie bardzo sie mylisz to piece of cake. Dziwne też że na moje pytanie wyżej nikt nie odpowiedział a długo czekałem.
ja znam uczennice, ktora zdala teraz CPE. Jest w 2 klasie, wiec ma 17 lat. Jest na pewno bardzo zdolna, 'zapalona', zainteresowana, taki 100% milosnik jezyka. Ale powiem szczerze, ze w jej przypadku posiadnie certyfikatu CPE nie oznacza native-like fluency, jak to okreslaja kursy. Jest jeszcze wiele rzeczy do nauczenia przed nia. Najgorsze, ze chyba nie zdaje sobie z tego sprawy.
znam 3 osoby, które zdały profa na A w liceum- jedna teraz studiuje w oxfordzie, druga informe na UW, trzecia jest na SGH. niestety, zwykli smiertelnicy tak dobrze i szybko nie zdają examów :) nie sugerujcie sie niektórymi wypowiedziami:)
Można zdać CPE na B będąc w drugiej klasie liceum - sam jestem na to przykładem. W sesji zimowej 2004 zdałem CAE na A, a w letniej 2005 CPE na B po dwóch i pół miesiącach intensywnej nauki - odstawiłem sprawy szkolne niemal całkowicie i skoncentrowałem się na CPE.
Trzeba jednak pamiętać, że nie ma prostej zależności między CPE i np. polską nową maturą. W piątek zdawałem maturęna poz. roz. z angielskiego i, wbrew temu co mogłoby się wydawać, popełniłem kilka błędów.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2005

 »

FCE - sesja letnia 2005