Co wybrać: Swan, Graver, Thomson&Martinet?

Temat przeniesiony do archwium.
31-50 z 50
| następna
Mam wielką prośbę... Czy mógłby ktoś podać aktualny link do ściągnięcia Swana w *.pdf? Ewentualnie (jeśli ktoś ma to na dysku) wrzucić to na jakiś serwer? Albo w ostateczności nagrać mi na CD i wysłać pocztą? :P (oczywiście za obopólnie ustaloną opłatą)...
BARDZO proszę o kontakt tu na forum, na mail ( ntalia669[at]o2.pl ) lub [gg] !
Oprócz Swana to też by mnie interesowało ;)) [gg] !!!
Witam :) Mozesz mi tez Martineta przeslac? na [email] :) Bede wdzieczna :)
Tylko Graver.
Dzieki niemu przebiłam się przez poziom intermediate i weszlam na advanced w ciagu paru miesiecy, serio. Poniekad mysle, że dzieki niemu zdalam CPE. Use of English na "exceptional".
Pozycja dla umysłow ścisłych; "biblia" gramatyczna i leksykalna.

Martinet ok ,ale za prosty, Swan raczej jako reference, a nie podrecznik.
Oj ludki, ludki. Chcecię wykuć dobrze grame i nic z tego nie miec? To kupujcie sobie graveny, swany i martinety. Takie ksiazeczki sa dobre w szkole sredniej a nie na poziom cpe! Ja proponuje vinca i jako rozszerzenie Grammar and Vocabulary for Cambridge Advanced and Proficiency i testy, duzo testów ...
Zero testów, powtarzam zero testów.
Im mniej zrobicie tym lepiej.

Najlepiej to tylko sluchać radia i wychwytujac nowe zagadnienia i zwrociki zapisywac, walkowac do usranej smierco nowo poznane i tak codziennie i gadac, ca,y czas gadac. Mowic sobie np jeden wyraz najpierw wolno potem coraz szybciej i szybciej az do perfekcji az osigniecie zamierzony efekt pod wzgledem akcentu i takich tam :)


Sluchac RADIA - ile tylko wlezie i robic madre notsy!!

Jak najmniej testów - testy zabijaja. Ewentualnie jakies readingy porobic ale trudne jak cholera by na CPE nie bylo z niczym problemu.

Jak najmniej testów , powtarzam - od tego tylko sie czlowiek ogranicza i glupieje:)

CZytać fachowe teksty i znow robic notatki, zapamietywac struktury zdaniowe i konteksty w jakich zostaly uzyte.

Zdać CPE with flying colours i powiedziec ze zdalo sie without tears:)

i uczyc sie dalej ile wlezie bo Angielski to lingua franca ktora pieknie znac na takim poziomie, ze mowisz wszystko co ci slina na jezyk przyniesie bez zajakniecia i piardniecia:)

Just feel it!! Take it in yours stride and man it up like you really do !!!!!

Good luck!
Hejka!

Ja również bardzo proszę o przesłanie na poczte. Mój adres: [email]
Dzięki...............
>Take it in youR stride and 'man it up' (what does this mean and -what about women?) like you really do!
hahaah it's taken from AmE slang.

Man it up - badź mężczyzną w takim przenosnym znaczeniu (stanąć na wysokości zadania) it refers to men and women :)

take it in your stride - obviously - typo
Dotyczy to tez FCE, CAE?
witaj, znalazlam wlasnie inf ze dysponujesz elektroniczna wersja martineta i oferujesz wyslanie tej gramatyki z cw. bardzo prosze o te materialy. z gory dziekuje, agnieszka [email]
i ja proszę o przesłanie
Proszę o przesłanie na adres [email] Z góry dziękuję!
Hej,
J także byłam bym niezmiernie wdzięczna gdybyś mogła przesłać mi ta wersje elektroniczną:)
Z góry dziękuje!

e-mail: [email]
Hej, Ja też byłabym ogromnie wdzięczna gdybyś mogła mi przesłać tą wersję elektroniczną:)
Z góry dziękuje!
e-mail: [email]
Ja również byłabym wdzięczna za wersję elektroniczną Martinet & Thomsona!
weszłam na ten link ale nie wiem co wybrać, pomożesz?
Sorry, ale DLACZEGO ????? Do CAE robiłam testy do upadłego, na egzamin poszłam dopiero jak robiłam wszystko na 86% w połowie wyznaczonego czasu, zdałam na A - więc nie rozumiem Twojej rady. Pozdrawiam.
Mnie ciągle zaskakuje Use of English V.Evans. Ciągle znajduję tam coś czego jeszcze nie przyswoiłam, a poza tym oprócz setek transformacji i ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych, w tej książce bardzo szczegółowo rozpisane są ćwiczenia do summary i to mi się w niej podoba. Polecam. Wszystko znajdziesz na englishtips.org, wystarczy ściągnąc i wydrukować. Szczerze mówiąc nie miałabym co jeść gdybym musiała to wszystko, z czego korzystam kupić. Uwielbiam książki i te, które najbardziej lubię jak wyżej wymieniona czy Testbuilder CPE, no i oczywiście słowniki - kupiłam, a resztę mam z englishtips. Regularnie uczę się z "Golda" , V.Evans, Testbuildera, Listening & Speaking V.Evans, Destination C1C2 - tu dużo słówek i idiomów głównie z poziomu CAE, ale dobre do odświeżenia pamięci. Podobnie przygotowywałam się do CAE i zadziałało, więc polecam i pozdrawiam.
Hey! Czy Destination C1C2 jest dostępne na englishtips?
Temat przeniesiony do archwium.
31-50 z 50
| następna

 »

Pomoc językowa