Kurs CPE w Poznaniu

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich,
Chcialbym zapytac czy mozecie polecic dobra szkole na kurs przygotowujacy do egzaminu CPE w Poznaniu? Podzielcie sie wlasnymi doswiadczeniamim, wrazeniami, opiniami i czy warto chodzic na cos takiego; a jesli tak to jaka szkola jest godna uwagi? empik, profi-lingua czy jeszcze cos innego?

I jeszcze jedno pytanie - w tym roku w sesji letniej zdalem CAE na C. Radzicie od razu zabierac sie za CPE wlasnie na np. na kursie? Nie bedzie to poziom lekko za wysoki? ;)

Dzieki za odpowiedz z gory. Pozdrawiam :)
z dobrym kursem CPE jest naprawde duzy problem pare lat temu swient kurs orgazniowal Empik ale to tylko dlatego ze byla swietna lektorka z duzym doswiadczeniem rowniez akademickim, kompetencje zarowno pod wzgledem jezykowym jak i skutecznosci zyczylbym wielu nauczycielom, dzis niestety juz nie ma jej w Empik
Witam,

Zapisalem sie ostatnio na kurs CPE w szkole Profi-Lingua poniewaz gdy juz odbywal sie gdzies indziej nie pasowaly mi godziny a ich oferta wydaje sie ciekawa..

Jak na razie jestem po 1. zajeciach, beda sie one odbywaly naprzemian z native speakerem oraz z polskim lektorem. Zapowiada sie ciekawie, raz w tygodniu bedziemy dostawali arkusz egzaminacyjny z poprzednich lat do rozwiazania, dodatkowo testy oaz ksiazka Upstream Proficiency.

Jesli ktos ma doswiadczenia z nauki w tej wlasnie szkole (niekoniecznie na tym poziomie) prosze o podzielenie sie opiniami i wrazeniami poniewaz nie znam w sumie wielu osob ktore tam chodza ;) opinie nt. ksiazki Upstream rowniez mile widziane :)

Pozdrawiam.
witajcie :)
czy znacie jakiegoś nauczyciela godnego polecenia? szukam osoby, która pomogłaby mi w przygotowaniach do cpe
z góry dziękuję :)

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie