Pytania i odpowiedzi z dzisiaj

Temat przeniesiony do archwium.
Czy British Council udostępni zestawy pytań w pdf i klucz odpowiedzi?
ja mam większość swoich odpowiedzi, ale nie wiem czy to pomoże:P
a jak Wam poszło, co bylo najtrudniejsze
no to daj swoje :)
witam

zdawałam wczoraj część pisemną egzaminu..

przyznam, że pierwsza część listeningu sprawiła mi nieco kłopotu..poźniej było już łatwiej. w zadaniu z zebrami mialam problem ze zrozumieniem i wpisaniem słowa "collar" ... pamiętam, że pojawiły się tak m.in barcode, secret agent, tourists.

czy ktos pamięta może jakich ospowiedzi udzielil w pierwszej czesci? o lekarzu...

pozdrawiam:)
O lekarzu dalem, ze oddziela zycie prywatne od pracy i ze niektorzy lekarze mu zazdroszcza. Generalnie moim zdaniem listening byl prosty. Najwiecej klopotow mialem z Use of English :-(
A jakie odpowiedzi miales w part 2 listening? Szczegolnie chodzi mi o chyba druga albo trzecia luke, tam gdzie trzeba bylo wpisac na czym albo do czego przypiete byly te trackingowe urzadzenia.
collar. Mam jeszcze pytanie - w pierwszym wpisalem barcode osobno (bar code), chyba mi zalicza, nie?
Cala part 2 to bylo chyba:

1) barcode
2) collar
3) tourists
4) 0,5 km
5) solar power
5) lions

i wiecej nie pamietam

w ostatniej czesci bylo: J,J,B,E,B,E
no coż, ja udzieliłam podobnych odpowiedzi o lekarzu ;)

zebry również identycznie - poza nieszczęsną obrożą ;]

część z jane i edwardem również się zgadza :)


..natomiast co do use....rozwaliło mnie jedno zdanie w transformacjach, najwyraźniej nie spotkałam się wcześniej z daną konstrukcją, albo zwyczajnie nie zaćmiło ;] a mianowicie - ' he is rumoured to be very likely to win the...' . trzeba bylo przerobic uzywajac ' it' ..a zdanie zaczynalo sie od RUMOUR..........

ANYONE?:)
rumour has it
Reading: CAADCABBDBACABBCBCCDADBAADEHCFADGCAADBDB

Listening C: BBACCCB; ivory-drawer-ashtray-bucket-packing-(furniture?chairs?)-tree-fibers-computer keyboard; BCCABDTBCCT

UOE: elements-hang-running-fall-break-failure; from, why, apart, large, was, what not, since, during, so, carry, often, being; word formation się nie mogę doczytać niestety;]

any1?
no wlasnie..word formation..anyone?
oj, ale komentowac mozecie wszystkie ;)

z tego co pamiętam .. literacy? versatility? likelihood?
Generalnie z UoE leze i kwicze - bede zadowolony z 45-50%. Mam nadzieje nadrobic innymi czesciami. IMHO UoE jest zupelnie zbedne przy tym egzaminie. Dlaczego mam sie uczyc sztywnej konstrukcji jezeli moge wyrazic cos inaczej?
ja w listening miałam ivory, draw, electric appliance/ ash tray, bucket, fizzy drink bottle, keyboard
Temat przeniesiony do archwium.