cpe czerwiec

Temat przeniesiony do archwium.
dzięki za odpowiedz w tych trójkach czy jak zamiast HANG da sie HUNG to dostanie sie 1 punkt w słowotwórstwie miałam unquestionably, versatility, illiteracy, evolution (powinno być evolvement), exceesive, enviromentalists, consumption,
nie wiem jak z trójkami, pewnie zależy od kontekstu ... ale, czemu evolvement?

"Nie znaleziono definicji słownikowych dla zapytania evolvement w języku angielski. "

+ excessive nie exceesive -> za to jest 0 pkt z tego co wiem ;>
>ale, czemu evolvement?

evolve + ment
wg mnie powinno być evolution, jako, że nigdy nie spotkałam się z EVOLVEMENT
jestes pewna jesli chodzi o unquestionably? w tescie bylo chyba cos z COMPARE, zeby zmienic to na INCOMPARABLY.
Aneczko przepraszam z tym inquestionably (lub unquestionably) masz racje oczywiście natomiast z evolvemnet jestem prawie pewna przeczytałam że evolution tyczy się nauki czesto w kontekście biologii natomiast evolvement używamy gdy mówimy o koncepcie a w tym tekście właśnie było słowo concept do którego miało sie odnosić słowo evolve
tak oprócz tego jak zdefiniowałaś w sowich słowach pojęcie internal memory
oczywiście natomiast z evolvemnet jestem prawie pewna
>przeczytałam że evolution tyczy się nauki czesto w kontekście biologii
>natomiast evolvement używamy gdy mówimy o koncepcie

jakies zrodlo? moje mowia co innego.
ja również wpisałam 'evolution' i uważam, że jest to poprawna odpowiedź, nie neguję 'evolvement'

chociażby wujaszek google podpowiada, że evolution występuje w tego typu kolokacji

pozdrawiam i ..dawać mi tu szybciej pozytywny wynik, najlepiej A :D
No to sa wyniki z czerwca :-) Zdawalem w maju i w czerwcu i oba zdalem :-) Co najsmieszniejsze z takim samym wynikiem :D Moze jeszcze kiedys se poprawie ocene, ale na razie troche odpoczne od jezyka :-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie