Kursy przygotowujące do CPE WROCŁAW

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Zdecydowałam się napisać na tym forum gdyż mam problem ze znalezieniem dobrej szkoły językowej prowadzącej kursy przygotowujące do CPE w moim mieście, czyli we Wrocławiu. Mam 16 lat, czyli jestem uczennicą 1 klasy liceum, zdałam CAE w sesji letniej 2010 i teraz szukam kursów przyotowujących do CPE. Niestety szkoła językowa do której uczęszczałam przez ostatnie 3 lata- British Centre (swoją drogą- polecam) nie prowadzi kursów grupowych na tym poziomie zwyczajnie z powodu braku chętnych, a niestety kurs indywidualny nie wchodzi w rachubę. Tak więc drodzy forumowicze proszę o pomoc i odpowiedź na dwa pytania:
1. Czy znacie jakieś szkoły dobrze przygotowujące do CPE i jeśli tak proszę o opinię
2. Słyszałam bardzo dużo dobrego o English Language Centre i kursach tam prowadzonych, jest tylko problem, ponieważ dolną granicą wiekową w tej szkole jest lat 17, ja 17 lat kończę w lutym, czy ktokolwiek z was wie, czy będzie to dla nich problemem, a jeśli tak czy jest szansa na przeforsowanie tej zasady?

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedzi.
Chodzilem do International House na FCE, CAE i CPE. Wszystkie egzaminy zdalem, z kursow bylem zadowolony. Zajecia na poziomie CPE masz oczywiscie z native-ami, ktorzy sa takze egzaminatorami Cambridge. Cena kursu (2 x w tyg po 1,5 godz zegarowej) ~2000 zl.
@dysiek
Czy mógłbyś mi powiedzieć jak dokładniej wyglądają zajęcia? Tj, robi się głównie zadania, tzw "nauka przez zabawę" itp?
Zalezy czy wybierzesz kurs egzaminacyjny czy nie. Wiadomo, ze ten drugi jest luzniejszy nieco. Na egzaminacyjnym jest duzo konwersacji, sluchania, poznawania przydatnych zwrotow. Natomiast reading i writing robi sie w domu, bo szkoda czasu na kursie. Jest i nauka przez zabawe jak i "normalne" nauczanie.
Dzięki wielkie za informacje :D
Ktoś jeszcze może coś polecić? I czy macie jakieś info na temat tego English Language Centre?