czy ktos pisal kiedys odwolanie ?

Temat przeniesiony do archwium.
Kiedys czytalam na tej stronie , ze istnieje mozliwosc odwolania sie od wynikow cambridge.
Czy ktos moglby udzielic mi informacji na ten temat , jaka jest procedura itd.
Z gory dziekuje:)
Czyżbyś znała już wyniki??? Chyba, ze tak po prostu martwisz się na zapas... ale to chyba nie ma sensu... Pozdrawiam.
hej Zieloniutka:-)!
Wyniki beda 10 lutego:)
A podobno ma sens....problem w tym do kogo sie skierowac i co writnšc:)
Hmm...w kazdym razie nie ma nic do stracenia.
Pozdrwiam.
Ja tez jestem zainteresowany tematem odwołania sie od wyników egzaminów Cambridge.
Czy ktokolwiek i kiedykolwiek próbował się odwołac od wyniku tego egzaminu?
Jovita, jesli znajdziesz chwilę, napisz maila na moja skrzynkę- chciałbym podyskutować i wymienic poglądy z Toba na ten temat. Mysle,że będzie o czym pogadać. Dzieki i pozdrawiam.
Egzaminy Cambridge to najsprawiedliwszy egzaminy na swiecie. Nie umiesz, nie jesteś jeszcze na wymaganym poziomie - nie zdałeś. I od czego sie tu odwoływać ? Trzeba przysiąść fałdów i się zwyczajnie dokształcić, by zdać w następnej sesji.
BZDURA
Nie, to nie jest bzdura, tylko może prawda kogoś w oczy kole. A zresztą odwołujcie się ile chcecie, to i tak nic nie pomoże. Wyniki sa ostateczne, nie ma możliwości wglądu w pracę. Czym wobec tego chcecie uzasadnić odwołanie ?
To jest bzdura- niestety. British council to państwo w państwie, skoro są tacy fair to dlaczego w tym roku na CAE pojawił się PROPOSAL, który jest w programie dla CPE?Ciekawe jak to ocenią-swoją drogą? Jeśli obleją nas za nieprzestrzegania stylu, to to będzie szczyt sprawiedliwości! Ale zawsze jest pozew zbiorowy;))))))
Moi drodzy:))))))!!!
Otoz bylam dzisiaj w language cetre po odbior wynnikow:)))(piekne C)
Zanim dowiedzialam sie jaki jest wynik zapytalam o odwolanie:)
Okazuje sie , ze odwolania wypisuje Language Centre, jest specjalny druczek w razie gdyby ktos miala watpliwosci:))
Pozdrawiam gorraco trzymam za Was wszystkich kciuki, sama wiem jaki to olbrzymi stres;)
Na szczecsie mam to juz za soba:)
Zycze sukcesow!
Wyobrażcie sobie, że właśnie pisałam niejaki PROPOSAL i ..... zdałam , zaliczając writing (powyżej borderline). Egzamin jest dla ludzi myślących - chodziło przecież o zwykły list z propozycją, co warte jest obejrzenia na uniwersytecie, tylko inaczej to nazwali. Jaki można wybrac styl, jeśli nie formalny piszć do przdstawicieli telewizji w imiemiu szkoły, jeśli nie formalny i tylko formalny ?
A tak w ogóle to kiedy zdarza im się przesadzić, wtedy obniżają kryteria za tę zmaszczoną z ich winy częśc. Tak było w 06. 2002 - reading był nie do przejścia no i zaniżyli ilość punktów potrzebną do jego zaliczenia.
cytrynka ma racje! ja tez po raz pierwszy pisalam PROPOSAL na egzaminie wlasnie i napialam go w formie formlanego listu i zdalam go powyzej EXEPTIONAL!!!!! a egzaminy sa rzeczywscie sprawiedliwe - badaj wszystkie umiejetnosci jezykowe... poza tym - od czego chcecie sie odwolywac? od tego, ze MYSLELISCIE, ze poszlo wam lepiej? to chyba lekka przesada i paranoja... nie mozesz iwedziec lepiej ,ze umiesz angielski lepiej od egzaminatora, ktory jest ANGLIKIEM!
Temat przeniesiony do archwium.