Proszę o pomoc! Czy znacie te zadania;/

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! niedługo mam egzamin z angielskiego na poziomie B2 i wiem że będą tam następujące zadania. Jeśli ktoś z Państwa je kojarzy proszę o kontakt! Tzn widział słyszał robił, bo muszę je odnaleźć i się nauczyć. Wiem że egzamin bedzie sie składał z nastęującyh zadań (poniżej napiszę maks co wiem o tych zadaniach) Polecenia w języku angielskim są!!

- zadania do słuchania - słuchanie o rikszach w berlinie, trzeba będzie wsatwić w wyznaczone miejsca słowo lub kilka, będzie 10 zdań,

- zadanie do czytania - o czekoladzie, do tego będą 3 podpunkty A B I C, w pierwszym będzie dać nagłowki akapitom, w drugim zaznaczyć fałsz prawda, a w 3 odnaleźć w tekście słowa opisane jednym zdaniem, np. Export - to przywóz towarów z innych państw

- zadanie do uzupełnienia - trzeba w tekście o chłopczyku który uprawiał wspinaczkę CLIMB, wstawić brakujące wyrazy! których nie mam podanych

- zadanie do uzupełnienia - tekst o pracy w grupie należy uzupełnić podanymi wyrazami, niestety nei znam tych wyrazów ale wiem że jest ich wiecje niz powinno a tekst mówi o pracy w grupie, liderze itp. o zachowaniu grupowym

- do napisania jest list formlany - podany jest list który napisała policja po zaginieciu mojego plecaka i notatka z gazety na której widać że ktoś odnalazł plecak ale nie widział notatki policyjnej wiec poszedl i dal ogloszenie do gazety, czyli generalnie zgubilem plecak ktos go znalazł i pisze do gazety

proszę wszytskich o pomoc:( w razie pytań proszę pisać prywatnie lub na maila bardzo mi na tym zależy pozdrawiam!!
Ale o co Ci własciwie chodzi? Przecież jak sam wyżej napisałes, wiesz co będzie na egzaminie więc w czym problem?
mamy mu znalezc dokladnie te cwiczenia, przeciez inaczej nie zda.
Cytat: mg
mamy mu znalezc dokladnie te cwiczenia, przeciez inaczej nie zda.

właśnie chodzi mi o te zadania.. nie mam tych zadań nie chce rozwiązań tylko żeby je znaleźć, zlokalizować ;/ rozumiecie?
rozumiemy, że bez oszustwa nie zdasz tego egzaminu. Uczciwi ludzie jakos sobie radza.
To nie jest oszustwo. Nie jestem za dobry z angielskiego wiec chce znaleźć te zadania po to żeby samemu je rozwiązać, bo inaczej wiem że nie zaliczę.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie