WSEH Bielsko Kraków system 3 lub 4 letni egzaminy

Temat przeniesiony do archwium.
Czy wie ktoś jak wygląda egzamin na WSEH w Bielsku? Egzamin kwalifikuje na system 4 lub 3letni ale te rzeczy, które są na egzaminie nie bierze sie w liceum ( chodze do LO z rozsz. ang- 5h/tyg), wiec bez specjalnego przygotwania pod ten egzamin nie ma sie zbyt wielkich szans by dostać się na system 3letni? Bardzo proszę o odpowiedz, ewentualnie wiecej informacji dotyczących rekrutacji, i ogólnie o nauce na tej uczelni, czy różni się uczenia w Bielsku a w Krakowie, i czy teraz jest tam tylko licencjat, czy mgr też. Bede wdzięczna za informacje, pozdrawiam.
Podaje jeszcz eswoje [gg] gdyby komus chciało się bardziej przybliżyc mi ten temat. Dziekuje za pomoc
Cieszę się że pytasz. A więc tak:
1) Test nie sprawdza wiedzy z określonego zakresu materiału, ale Twoją wiedzę ogólną z angielskiego. Jeżeli zdajesz maturę rozszerzoną z ang. to powinnaś sobie z nim poradzić. Jeżeli podstawową to nie ma sensu walczyć o 3-latkę, bo bez roku zerowego sobie na tym systemie nie poradzisz. Dzięki temu podziałowi, mimo że z umiejętnościami bazowymi naszych kandydatów jest różnie utrzymujemy wysoki poziom
2) W KRK jesteś studentką College The Top(możesz studiować tylko filologię),
i równocześnie niestacjonarnie studiujesz w Bielsku, dzięki czemu otrzymujesz dyplom licencjata(trzeba się parę razy przejechać na egzaminy), w BB studiujesz na WSEH lub w Kolegium w zależności od tego co wybierzesz. Trochę to skomplikowane :), ale w praktyce sprowadza się do tego że w BB możesz studiować politologię, zarządanie lub filologię a w KRK tylko filologię.
3) na razie mamy wyłącznie studia licencjackie

Ciężko mi polecać szkołę, bo nie ukrywajmy, że należy to do mojej pracy, ale jako studentka, mogę powiedzieć,że szkoła jest naprawdę fajna. Teraz sporo powinno się zmienić na waszą korzyść. Chcemy byście mieli wpływ na kształt uczelni i poczucie, że możecie na nas liczyć. Nawiązano współpracę z Uniwersytetem Powszechnym w Teremiskach i Fundacją Edukacyjną Jacka Kuronia. Będzie dużo wykładów gościnnych. Poprzednio odwiedził nas prof. Pipes doradca prezydenta Regana , teraz liczymy na wizytę prof. Zbigniewa Brzezińskiego.

z pytaniami i problemami do mnie (na adres [email]

pozdrawiam, natalia
Lepiej pisać na [email] bo Natalia już nie pracuje :(

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie