Egzamin gimnazjalny macmillan! Odpowiedzi?

Temat przeniesiony do archwium.
Kupilam ostatnio ksiazke Egzamin gimnazjalny- repetytorium z testami wydawnictwo macmilan. Do ksiazki dolaczone sa 2 plyty cd. Na drugiej plycie napisane jest Audio CD2 oraz klucz do zadań. I tu mam problem gdyz sluchalam tych plyt i nie uslyszalam tam zadnych odp do zadan. Moze ja mam zla plyte albo musze jakąś dokupić. Na stronie wydawnictwa pisza przeciez ze jest klucz do wszystkich zadan na plycie. I czy ktos wie czy jest klucz do odp ale nie w formie cd tylko papierowej (bo taka forme widzialam tez na stronie wydawnictwa). Prosze o pomoc.
Spróbuj sprawdzić na komputerze, może na tej płycie są odpowiedzi w formacie pdf?
Nie no, odpowiedzi w formie audio raczej mieć nie będziesz :P :P
Musisz przejrzeć pliki na płycie (a nie odtwarzać ją w odtwarzaczu audio) i odpowiedzi powinny być w pliku pdf, tak jak kolega już napisał. Miałam repetytorium do matury z tego samego wydawnictwa i tam też odpowiedzi byly na płycie w pliku pdf.
hehe dzięki ;)faktycznie mieliście racje. Odpowiedzi są w pdf, ale jest to równeż płyta audio do sluchania. Czyli fajnie to sobie wymyślili 2 w 1.
Witajcie!
Czy mogl by ktos wyslac plik z kluczem pytan??
Kupilem Ksiazke a plyte gdzies wcielo.
znacie może jakieś strony z arkuszami egzaminu gimnazjalnego?? z góry dziękuje;))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego