list do koleżanki z wakacji

Temat przeniesiony do archwium.
Siemka mam problem :( !!!! musze napisać list do koleżanki a nie wiem jak mam zacząć i w ogóle prosze pomóżcie :( Treść polecenia jest taka : Jesteś na wakacjach w Sopocie i napisz list do koleżanki
* poinformuj w jakiej miejscowości jesteś oraz rodzaj zakwaterowania
* oprócz co robią podczas tych wakacji i co robią członkowie Twojej rodziny
* napisz jaka jest przyroda w tym mieście
Błagam pomóżcie mam to napisać na jutro !!! :( a mam walniętą babke z anglika :( Proszę......
Tu na forum są same "walnięte babki z anglika"....może nawet ta Twoja? Napisz list i daj do sprawdzenia.

Dear Wilhelmina,

How are you? I'm on holiday in Sopot. Tak możesz zacząć, a dalej piszesz to co masz w instrukcji.
więc poczatek jest zaczety wiec moze zatrzymalismy sie w 4 gwiazdkowym hotelu z widokiem na miasto.kazdego dnia mam przygotowuje pyszny obiad a tata kombinuje cos w aucie bo to jest jego hobby a ja gram w gry komputerowe i slucham swietnej muzyki. Pogoda jest cudowna , slonce grzeje bardzo mocno . Jest pieknie przyjedz do nas bedziesz sie swietnie bawic razem z nami. pozdrawiam tak moze byc ??
a teraz po ang- bo ta walnieta babka siedzi i czyta.
kurde ale kim jestes ? bo nie wiem chyba sobie jaja robisz.... nie chodzilo mi ze walnieta ze glupia czy cos w tym stylu tylko ze nie kumam anglika i tyle nie jestem w stanie napisac po angielsku listu a jesli moge wiedziec z kim mam przyjemnosc
Z nauczycielami masz przyjemność :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie