praca dyplomowa - historia/wiedza usa

Temat przeniesiony do archwium.
witam wszystkich

mam w tym roku egzamin dyplomowy, mialem do wyboru metodyke i kulturoznastwo(metodyka odpadla na starcie bo w ogole sie w niej nie czuje...;))(historia usa,histoira wielkeij brytanii,wiedza o wielkiej brytanii i usa)no i prace dyplomowa moge pisac albo z histori usa albo wiedzy o usa a do licencjata msuze jeszcze umiec to co wymienione jest w nawiasie oczywiscie. mam prosbe bo w ciagu tygodnia musze jzu miec jakis pomysl na temat(tenat musi byc z zakresu wiedzy lub historii usa) czy mozecie pomoc nakierowac mnie jakos, nie piszcie mi ze powinienem wybrac to w czym czuje sie dobzre i jestem mocny bo to nie chodzi w gre;)jaki temat warto by bylo wziac pod uwage? jakie osoby? zdarzenia?
z gory dzieki za pomoc

pozdrawiam
Wanczur, tematów jest wiele. Zależy dokładnie co lubisz. Ciężko jest obiektywnie stwierdzić albo tym bardziej nakierować Cię o czym możesz pisać. Jeżeli chodzi o USA to możesz wziąć pod uwagę np. nastroje społeczne, kultura, zachowania, różnice, etc. Ciężko coś wymyślić, bo z Twojego posta mało wynika:)
hmm rozumiem, wiec chociaz podajcie mi jakies ciekawe tematy z jakimi sie sotkaliscie to mzoe cos wybiore z tego:) z gory dziekuje:)
Czuli niczym się nie interesujesz i czekasz na gotowe. Do biblioteki idź, leniu patentowany, może tam cię natchnie!
;d