IELTS Trójmiasto 11.12.2010-czy ktos się wybiera?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
Chcę iść do szkockiego collegu i co za tym idzie muszę zdać egzamin z ang.mój wybór padł na IELTS Academic i z chęcia popisze,porozawiam przez Skype z osobami które też się do niego przygotowują;-)Najprawdopodobniej będe zdawać go w Gdańsku 11.12.2010 roku więc zostało mi 12 tygodni nauki;)Czy ktoś też się wybiera w tyn terminie?Myślę że największy problem dla mnie to eseje;/Z chęcią wymieniałabym się esejami żeby ktoś spojrzał na moje wypociny a i dał przeczytać swoje-zawsze się coś utrwali;-)
jeżeli ktoś jest chętny wymianą pomysłów jak skutecznie zdać IELTS albo nauczyć się-odezwijcie się!
witaj :)

jeśli chodzi o pomoc przy esejach, to polecam Ci książkę prove your point ( http://www.bookcity.pl/13115/Prove_Your_Point_Sztuka_argumentacji_w_jezyku_angielskim ) uczyłam się z niej i do IELTS (zdawałam w tym roku w czerwcu) i do matury rozszerzonej. Książka pełna pomysłów, co jak zaargumentować, bo ja np. często miałam tak, że nie wiedziałam, co napisać nawet po polsku w eseju na temat rozwoju kosmosu czy cośtam o UE. Także jeśli chodzi o brak pomysłów lub baaaaardzo przydatne słownictwo, książka jest super.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, pytaj śmiało, czy to o IELTS czy o college, masz jakiś już konkretnie wybrany? Ja uczę się w edynburgu :)
tak ja bym miala sporo pytan bo zastanawiam sie nad Glasgow i nad Stirling College i chcialabym z tymi pytaniami przejsc na priv jeśli da rade albo na e-mail bo nie chce tu sie rozpisywać;)
nie ma sprawy, podaj tylko swój email, a do Ciebie napiszę. :)
[email]

« 

Szkoły językowe

 »

Szkoły językowe