Trudny LISTENING na FCE?

Temat przeniesiony do archwium.
W czerwcu zdałem FC na "A" w Krakowie. Najbardziej bałem się części listening i writing (nie nawidzę pisać). Z writing dostałem najlepszą ocenę ponad 90%. Z listening najgorszą coś koło 65%. Czy w tym roku lisining był wyjątkowo trudny, czy może tak jest zawsze? Chciałbym to wiedzieć po teraz uczę się do CAE (może w czerwcu za rok?)

By the way, całkiem fajna stronka.
W tym roku byl trudny, (dla mnie oczywiscie),
w ogole wydaje mi sie ze tegoroczny FCE byl dosc
trudny, takze ciesze sie z oceny "C".
HEJKA!MI OSOBIŚCIE LISTENING WYDAWAŁ SIĘ DOSYĆ ŁATWY (MIAŁAM OK 85%), JEDNAK ZDECYDOWANIE NAJŁATWIEJSZY BYŁ DLA MNIE SPEAKING (OK 95%). CO DO WRITINGU - TU MNIE POJECHALI - CÓZ...DOPIERO PO EGZAMINIE DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE NIE NALEŻY POPISYWAC SIĘ SŁOWNICTWEM...
WRACAJĄC DO LISTENINGU - ZDAWAŁAM WE WROCŁAWIU I Z TEGO CO MI WIADOMO, WIELU LUDZIOM SPRAWIŁ PROBLEMY. OGÓLNIE LISTENING NA FCE NIE NALEŻY DO NAJTRUDNIEJSZYCH, MOŻLIWE, ŻE W TYM ROKU TROCHĘ PRZESADZILI...(?)
RÓWNIEŻ UCZĘSZCZAM NA KURSY CAE, MOŻLIWE ŻE BĘDĘ PODCHODZIŁA DO TEGO EXAMINU JUŻ W CZERWCU...JEŚLI ZDOŁAM. JAK DO TEJ PORY ZROBILIŚMY OK 10 LISTENINGÓW I... NIE MA PORÓWNANIA. TE NA CAE SĄ PO PROSTU STRASZNE!!! NIE WIEM, JAK TO BĘDZIE NA PRAWDZIWYM EGZAMINIE. MAM NADZIEJĘ WPRAWIĆ SIĘ W TYCH LISTENINGACH, ALE NA 100% BĘDZIE CIĘŻKO.
MIMO WSZYSTKO ŻYCZĘ POWODZENIA I POZDRAWIAM SERDECZNIE.
ANN

Ocena "A" to naprawde jestes bardzo dobra,ja
zdalem na "C" i sie bardzo ciesze, ale "A" to jest
szok.

« 

FCE - sesja letnia 2002

 »

FCE - sesja letnia 2002