Kto zdaje FCE w czerwcu w Warszawie?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 32
poprzednia |
kto zdaje fce w warszawie w czerwcu?
ja ja ja !1dzis sie zapisałam nie ma odwrotu!!
No to chyba sie spotkamy na egzaminie bo ja też będę zdawał, mam zamiar sie zapisać jakos w poniedziałek...:-)
jeśli w poniedziałek to pewnie bedziemy w jednej grupie przynajmniej na mówieniu! a wogóle to daja wybór czy pisemne chcesz zdawać w sobote 14 czerwca czy we wtorek 10!! ja wybrałam sobote!Czym później tym lepiej:) ale fajnie że jest wybór ! to do zobaczenia!!1 pa
Zapisuje sie w poniedziałek albo w środe i tez mam zamiar wybrać sobote 14-go bo masz rację- czym później tym lepiej:-) pozdrawiam, czekam na jakiegoś maila na [email]
No. ludzie, wpisujcie sie kto zdaje FCe w Wawie w czerwcu! pozdrawiam
Ja też będę zdawać, właśnie dzisiaj niosę kaskę do mojej szkoły. Nie zdecydowałm się podejść w grudniu ...
Mam pytanko - czy jest jakaś różnica między wtorkowym pisemnym a sobotnim, chodzi mi o poziom trudności, zakres itp.? Domniemam, że nie będzie tego samego!? Nie wiecie przypadkiem czy w calej Polsce są te same papers?
Pozdrawiam wszystkich zdających w czerwcu, mam nadzieję że się spotkamy !!!!
No to fajnie że zdajesz, napisz coś na [email] to pogadamy o fce bo ja tez zdaje, co do tego czy róznią się poziomem trudności to wydaje mi się że nie, ale ktow wie. trzeba zapytac tych co zdawali.:-)
aa! wiecie moze jakie są terminy spekaing i listening FCe w wawie?
Czesc! Ja zdaje własnie dzisiaj sie zapisałam i także wybralam sobote! Jezeli chodzi o reszte to listening mi wypadnie 7-8 czerwca a speaking pod koniec maja Dokładne daty dopiero przesla Teraz nic mi nie pozostaje tylko wziasc sie do nauki Pozdrawiam
ja juz sie dzisiaj zapisałem i nie ma odwrotu:)
Klamka zapadła, zapłaciłam, zapisałam się nie ma odwrotu. Też wybrałam sobotę :)
Ciekawe ile będzie zdających we wtorek???
Macie może jakiś pomysł jak można ćwiczyć listetning - poza oczywiście kupieńiem książki z kasetami w księgarni - trochę to kosztuje ...
Wiesz, na listening jest dobre chyba tylko słuchanie kaset i oglądanie programów telewizyjnych po angielsku. Ja tez mam jakies kasety, niestety programów po angielsku nie mam, no ale może jakos to będzie. Miejmy nadzieję. Trzymam za was i za ciebie doxa tez kciuki. Bedzie dobrze!
ja też zdaję... i mam wielkiego stracha... na, ale jakoś to będzie... Pozdrawiam
ja zdaje w czerwcu w warszawie. moj teacher powiedzial, ze powinienem zdawac w grudniu no ale co zrobic zaplacone klamka zapadła!
z nauczycielami tak juz jest że zazwyczaj nas nie doceniają! ale czasem myslę że to może dobrze bo jakims bodxcem dla mnie jest udawadnianie mu jak bardzo się myli!! :) do zobaczenia w czerwcu!
No właśnie, ci nauczyciele nas nie doceniają... :) ale pokażemy i na co nas stać...:)
nie wydaje mi sie, ze nauczycie zasugerowal zdawanie tego testu tylko , zeby mnie zdolowac tylko dlatego, zeby nie stracic kasy. chociaz kto wie? ja z tych testow mam zawsze ok 59-60%. dlatego tez musze sie ostro starac, zeby mi sie udalo. dobrze by bylo miec Fce bo za rok mam mature i mogłbym sie skoncentrowac na czyms innym
czesc Wam wszystkim, jak to dobrze ze istnieja takie strony jak ta!!! Tez zdaje ten egzamin, ale widze ze jestem jakas dziwna bo zapisalam sie na wtorek... opowiem Wam jak bylo:-)
ja też się zapisałam na wtorek. O ile wiem, we wtorek będą inne testy niż a sobotę. czy macie jakies informacje? Jak wrócę z egzaminu we wtorek, jeśli nie będę zbyt załamana, to wam opisze jak było. Pozdrawiam:)
>ja też się zapisałam na wtorek. O ile wiem, we wtorek będą inne testy
>niż a sobotę. czy macie jakies informacje? Jak wrócę z egzaminu we
>wtorek, jeśli nie będę zbyt załamana, to wam opisze jak było.
>Pozdrawiam:)
a tak btw jak trzeba wyglądac? Jakies garnitury, kostiumy, białe bluzki i wogóle, czy jakos inaczej? Nie wiecie?
No, coś was mało z tych co siedzą na tej strone zdaje FCE w Wawie? p.s. jak sie trzeba ubrac na examin?
Cze wszystkim!!! Heh ja tez zdaje fce a czerwcu i tez w sobote 14-go :) speaking mam 17-maja a listening 1-go czerwca (w niedziele!!) Brrr...juz sie boje...
Sylwia!!! Listening mamy tego samego dnia! może sie jakoś stykniemy, co?? o której masz godzinie bo ja o 12:30
Skąd wiecie??? Ja też zdaję w W-wie w czerwcu i jeszcze nic nie dostałam :(
Ja tez zdaje w Warszawie, dzwonilam dzisiaj do mojej szkoly i niestety jeszcze nie znam terminow, a baaardzo juz bym chciala wiedziec. Chyba niewiedza jest najgorsza!
:(
Ja już dostałem terminy wczoraj i mi speaking nie pasuje bo mam wycieczke szkolną, mam nadzieje ze jak pojade do British Council to mi przełoża bo jak nie to nie wiem co zrobie...
Cze! Ja też zdaję w czerwcu w Warszawie. Listening mam 1 czerwca, a resztę 14 i już mnie to stresuje... Jak ktoś się boi, to może się pocieszyć, że nie jest sam. :))) Słyszałam, że w czerwcu exam jest zawsze łatwiejszy... Nie wiem, czy się cieszyć??? :)) No bo jeśli to nieprawda??? :)) Rany, jakaś niezdecydowana jestem dzisiaj... Pozdrowionka dla zdających i ich bliskich krewnych... :) XXX
Cześć Istotka! Ja sie moge z Tobą podzielić, ze ja tez sie boje... pisemne mam 14 czerwca a listening pierwszego, speaking 22 maja... ale bede chciał przełożyć bo mi nie pasuje...
Hejka Maciek! Będę trzymała kciuki za przełożenie :)))) i za Ciebie na egzaminie. No to dzielimy się stresem i jajkiem, no bo to w końcu Wielkanoc... :D

HAPPY EASTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 32
poprzednia |