KATOWICE-LISTENING-zestaw C !!!

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc! Czy mial ktos zestaw C w Katowicach (01.06)? Part 2 - o malarzu, Part 3 - o kursach, Part 4 - o pisarzu....
napisz jakie masz odpowiedzi
szukam informacji na temat testu E w Katowicach, bede zdawac 8 czerwca
A skąd wiesz że będziesz miała test E???
hej, ja mialam ten zestaw w Bialymstoku, wiec nie wiem, z tego co pamietam to o tym malarzu pisalam tak: najpierw "sea" (to tam gdzie on robi, czy ajkos tak), optem to juz nie pamietam po kolei, ale wiem ze w kolorze napisalam "bright yellow", w tym na czym on innym maluje to "piece of board", ulubiona czesc dnia to "sunset", czego uzywa "knife", wystawa w "school" (czy jakos tak), hmm... juz wiecej nie pamietam, jakl przypomniesz jakie byly pytanka to moze cso mi sie przypomni, w part III to nie za bardzo pamietam, ale dl amnie bylo to troche glupie, wiele odp pasowalo do tego samego, w part IV pametam tylko to z czym mialam problem, a mianowicie w ostatnim pytaniu, czy on zgodzil sie napsiac druga ksiazke to najpierw wstawilam true, apotem przeprawilam na false i etraz sama nie wiem:), jednak najgorsza byla dla mnei part I, na poczatku nic mi nie wychodzilo, okropne uczucie:)))
...jeśli chodzi część II to mam identyczne odpowiedzi + clouds (chyba w drugiej rubryce), explores (gdzies pod koniec), wiecej nie pamietam..., w części IV pamietam tylko pierwsze - True, w ostatnim - że zgodził się napisac tą książkę, w części I też pamietam tylko pierwsze - passenger, oraz ostatnie - TV series...WIĘCEJ NIC NIE PAMIĘTAM, TO CHYBA WYNIK STRESU... :-)))) ...może jeszcze coś sobie przypomnę...
Pisałam w Wawie i w tej części o malarzu miałam podobnie (tylko głupie "evening" napisałam zamiast "sunset"). W speakerach pamiętam tylko, żę dwa pierwsze miałam C i F i chyba ostatnie B. W części pierwszej, napisąłam, że facetowi te buty na niezbyt długo starczyły (tylko się zastanawiałąm po co by je trzymał :)), w ostatnim TV series, przy tych ludziach przy hotelu mam A (już nie pamiętam jaka była odpowiedź :)), a w reklamie, że to ten training. W pisarzu mam dwa pierwsze True i ostatnie mam True, a reszta False.
Ach i jeszcze jedno - jaka byłą pierwsza myśl tego malarza zanim zacznie malować?? Ni w ząb nie mogłam tego pojąc i napisałam jakieś "ligt" czy co...

pozdr.
hey
Czesc. tez pisalam w Katowicach. Najgorsze, ze rano dostalam goraczki-ok39,5. To bylo straszne. Rodzice powiedzieli mi, ze nie pojade. Ale ja sie uparlam i juz. Co do odpowiedzi to zgadzam sie z waszymi odpowiedziami z part 2. Part 4 pamitam ze bylo 4T i 3F. Part 3 byla nienormalna, w ogole nie moglam sie skoncentrowac!!!
Teraz sie kuruje, bo musze wyzdrowiec na speaking w ta sobote!!
Pozdrowienia dla wszystkich!!!!
Dobra, troche sobie jeszcze przyoimnialam, a mianowicie, o tym malarzu to ja tez chyba gdzies wstawilam "clouds" (jakos tak kojarzy mi sie to slowo, ale nia mam pojecia gdzie:), a z tym co on robi to wstawilam "plan" (mi sie tak wydawalo ze on najpierw planuje:), a part I tam gdzie byla reklama to wybralam "job cos tam cos tam" i ee... to chyab na tyle, pa pzdr
Aha i wstawilam tez "explorers"!!!!
pisalem w poznaniu,oprocz tych odpowiedzi z 2 czesci co wszyscy(sea,sunset,clouds,kife,piece of board,explorers i rozne)pamietam ze w pierwszym mam airline expert czy jakos tak,cos z job,cos ze nie ma czasu,cos o programie o naukowcu,w ostatnim pytaniu z 4 mam T,wpierwszym tez chyba T.z 3 pamietam tylko ze w pierwszych mam jakos C i F ale nie wiem w jakiej kolejnosci bo pasowalo i tu i tu,ogolnie 3 cyba najgorzej ahai z 1 buty ze nie satrczyly na dlugo ale po co on je trzymal w tomu kilka lat?)
z tą rzeczą o której on myślał też nie za bardzo pojąłem ale na olgikę wpisałem painting ale wątpie zeby to było dobrze...zgadza mi się z tobą w częście pierwszej training
czy miał ktoś pod koniec 2 zadania w listeningu odpowiedź : comics?? coś tam było że zanim zaczął malować, to chyba czytał famous... i tu wpisałem własnie comics. Jak ktos tak ma to niech się odezwie!!
comisc nie mialem,ja tam wpisalem explorers,ale czy jestescie pewni ze w pierszej czesci bylo training a nie job???to mi nie daje spokoju
Exam z poznania:) A wiec w pierwszym zadanku mialem odpowiedzi A,C,A,B,A,C,C,C rozumiem, ze wszyscy juz wiedza co to za odpowiedzi:) oki, a serio to byl airline sth, nie straczyly buty na dlugo, job byl a nie training, naukowiec, ktory stworzyl Tv series o fishach:),hotel to byli pewni sukcesu, wiecej pierwszego nie pamietam.Drugie zadanko: sea, clouds, exploreRs, school, board, sunset, dwoch nie pamietam, dwoch nie wpisalem:(, Trzecie szlo w kolejnosci C,F,D,E,B przynajniej tak mnie sie wydaje, ale odpowiedz F pasowala do 3 chyba ludkow takze troche odjechane bylo :P, Ostatnie to T,T,F,F,F,T,T mam nadzieje ze dobrze to mam :P

cya
wiec ja tez mam airline repersenative, czy jakos tak, badz co badz jestem pewna ze nie wpisalam "pilot" i "passanger" 9zdaje siie taka byla druga odp, nie? albo mi sie juz wszytsko pomiesazlo:), z tymi buutami ze mu nie starczylo na dlugo, o naukowcu ne pamietam co napisalam:) kurde nie pamietam co tujeszce zaraz lukne na forum, na razie wysle to....
Aha, no wlasnie, ja tez zaznaczylam ze ta reklama to bylo "job", w sumie u nas w Polsce pracy sienie reklamuje, ale przciez listning jest osadzonyw zachodnich realiach:)
tak ja pisąłam ten sam zestaw tylko ze w lublinie i odpowiedzi mam takie jak wy
Heyas !!!
Slusznie prawisz! tez wpisalem plan (he thinks of plan) a w 3 - job. Co do odpowiedzi, o ktorych jeszcze tu na forum nie bylow mowy to w PART 2 - na starym obrazku, ktory gosciu znalazl byla \"little boat\". To tyle.
POZDRAWIAM SERDECZNIE !!! teraz trzeba wyluzowac. we wrzesniu sie wszystko okaze !
ja tam zaznaczylem job. Wiec spoko (jestem dobry;))
o jakich kursach była część III???
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja letnia 2003

 »

FCE - sesja letnia 2003