zebralem odpowiedzi to listening B

Temat przeniesiony do archwium.
zrobilem to na podstawie waszych dyskusji, sam zdaje 7 lub 8 w wawie, zapomnialem ktorego dokladnie:0 dyskutujcie dalej to bedziemy mogli zbierac kolejne odpowiedzi wraz z pytaniami oczywiscie. tam gzie cos jest dwa razy to znaczy ze sie powtorzylo i pewnie jest dobrze. powodzenia wszystkim. :
LISTENING B
part 1
o ratownikach ze zazdrosil czegos tam , ze tez facet cos tam zazdroscil ratownikom
o mamie ze syn ma napisac list ,
o shop assistant ze byl rude , ze ten shop assistant byl rude ,
o zajeciach dla studentow talk , ze do studentow byly zajecia (talk)
o ratownikach ze olewaja sobie prace,
o mamie ze syn miał visit sbd,
rozmawiała z policeman
part 2 :
museum , Scotland , library, knife , fly ,neck,size ang ages, dinozaury jadly ryby
Scotland,knife,fly,size and age,neck,the lost world,library
part 3
( cos tam o tym , ze musi sie szkolic w tych nowych rzeczach)
D F B A E
1 ze cos sie jej przydaje z wczesniejszych prac
2. ze ten zolnierz sie spotyka z tym ze ludzie sie dziwia
3 ze ma up to date techniki
4 ze jednych klientow lubi bardziej niz innych
5. ze cos tam o ludziach szczesliwych w pracy
part 4
ze byl w pracy w urodziny, ze był w pracy, ze balangował,.
ze rodzice byli cos tam attitude , ze rodzice byli cos tam attitude, ze rodzice spotkali sie ze znajomymi
ze zrezygnowal ze studiow bo nie byly praktyczne, ze kurs był not practical enough,
ze ojciec byl similar, ze w wieku 12 lat okalzalo sie ze ma telent to handlu,


i jestes tych odpowiedzi pewnych ...bo ja jestem innego zdania w niektorych ...w parcie 1 na pewno shop assistant nie byl rude tylko patient a jego przelozony byl rude .tam o ratownikach tesh mam i jeszcze talk nie bylopart 3 mam inaczej .pamietam ze d na poczatku a f na koncu i raczej na 100 dobrze mam ..nie wykorzystalem ze woli klientow tych od innych.A co do partu 4 to tej pierwszej odpowiedzi nie jestem pewien
nie jestem pewnien bo ja tylko skopiowalem to coprzeczytalem i zlozylem w calosc bo sam pisze a raczej slucham w sobote

« 

FCE - sesja letnia 2003