Gdańsk-czy ma ktoś wyniki?

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś z Gdańska dostał już wyniki, ale nie pytam kandydatów indywidualnych, bo wiem ze oni dostają wcześniej.
hej! ja dzis rano dostalem do domu z miejsca gdzie kiedys chodzilem przez miesiac na kurs otwieram koperte a tam piekne\"\"A\"!:) wszystko na Exceptional oprocz Use of English- tam bylo miedzy Exceptional a Good:)jak chcesz o cos spytac to wal na moje gg- 4402396
niestety nie mam gg, bo jestem w pracy, wiec ... sam rozumiesz. Chodzilam na kurs do English Unlimited , wydzwaniam do nich od wczoraj i mam wrażenie, ze nie mają ochoty się zabrać za wysłanie wyników. Wiedzą, że już są w BC, ale kwestia odbioru i wysyłki, no a przede wszystkim to chyba jednak chęci. Jak dostanę je w tym tygodniu będę szczęśliwa, bo czuję że to potrwać może dłużej.
Marcin, mam jedno pytanie - czy spodziewałeś się takich ocen z każdej części ? Jaki temat pisałeś z writingu i jak go ocenili wg Ciebie ? Dla mnie to zagadka - nie wiem czego się spodziewać
hej delfin,jak tam w pracy? ale do rzeczy, spodziewalem sie tak szczerze mowiac z writingu A , pisalem composition o wyborze zawodow,mowie ze sie spodziewalem bo akurat w piasniu bylem zawsze dobry, a raczej w \"laniu wody\",poza tym znalem dosc duzo fajnych,efekciarskich zwrotow i slowek ,zwlaszcza do czesci pisemnej takze to chyba bylo to , Ale wiesz co, nikt mi nie sprawdzal nigdy writingow bo na kurs chodzilem tylko miesiac w sumie,potem olalem bo nie bylo kasy.jesli chodzi o pozostale czesci to wiedzialem ze dobrze mi poszly.chociaz na speakingu nie mowilem jak z kasety ale za to -znowu- uzywalem efektownego slownictwa,nie wiem jak to opisac,po prostu slownictwa z gornej polki,przez co nie musialem mowic duzo,moje wypowiedzi byly krotkie ale konkretne i naszpikowane w sumie slowkami ktorych juz dzis nawet nie pamietam,po prostu mi sie udalo i tyle.Tak na koniec powiem Ci ze nawet gdybym mial C to tez bym skakal do gory.pozdrawiam Cie w pracy mozesz cos jeszcze napisac to odpisze bo teraz sie nudze zajebiscie:)
hej! jesli mozna to chcialam zapytac czy pamietasz cos z listeningu, np. ktory zestaw miales? wiem ze bez sensu jest teraz dyskutowac na ten temat, ale czekam na wyniki i sie bardzo stresuje......... BTW ja mialam C...., a moze pamietsz jakies odpowiedzi na use of english....
no to pisze. U mnie w pracy bardzo gorąco(mam na myśli temperaturę powietrza:-)) Też pisałam composition - w zasadzie bez żadnego schematu, tak jak wypracowanie na polskim w dawnych czasach.Czy to dobrze, nie wiem.Martwie sie o reading troche, bo wiem na pewno ze mam pare bledow, a o reszcie nie wiem, gdyz nie bylam w stanie po egzaminie wszystkiego skonsultowac z innymi. A poza tym, zloszcze sie, bo wiem ze te wyniki juz sa w BC i czekam na nie od wczoraj, a tymczasem w szkole językowej chyba mają wakacje.
do delfina- w szkole jezykowej napewno ktos siedzi przynajmniej w sekretariacie,ja dzwonilem 3 dni temu i powiedzialem babce ze napewno juz sa wyniki na co ona ze zadzowni i mi powie,takze staraj sie dodzwonic do twojej szkoly i popytaj czy juz dzwonili w tej sprawie chyba ze ktos tam ma urlop to co innego,narka
hej Agus, wiesz co pamietam cos tam , mialem zestaw B na listeningu , to z dinozaurami,ze sprzataczami i z kolesiem ktoremu sie udalo w biznesie,tam bylo cos ze prowadzil wlasna restauracje,ale co do szczegolow to nie bardzo ci moge pomoc,pozdrawiam!
ja tam juz dzwonilam i powiedzieli mi, ze dotarla do nich wlasnie informacja, ze wyniki sa w British Council, tylko musza je odebrac.To samo uslyszalam wczoraj, tylko z taka roznica, ze odebral ktos inny telefon niz dzis i powiedzial dokladnie to samo. Czyli o wynikach wiedza co najmniej od wczoraj, a sciemnili dzis, ze wlasnie sie dowiedzieli.Szkoda gadac, mam tylko nadzieje, ze oni sobie zdaja sprawe z tego, ze ludzie sie denerwuja i wiedza, ze niektorzy juz dostali. Pozdrawiam.
Do Agnieszki: poszukaj w katalogu FCE lub po egzaminie wypowiedzi z czerwca. Ludzie wymieniali tam sie odpowiedziami. Na pewno znajdziesz swoj zestaw.
Zapisywałam się przez szkołę językową (w której z resztą pracuję) i dostałam dziś wyniki! Piękne B :))) A najgorzej o dziwo poszedł mi Reading..
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE

 »

FCE - sesja letnia 2003