FCE-Wrocek

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie:co to bylo na samym początku cz. pisemnej? taki test próbny czy co?zanim się zorientowałam że trzeba coś wypełniać, zabrali mi kartkę!czy to było tylko we Wrocku, czy wszędzie?i chyba nie beda brali tego pod uwagę przy sprawdzaniu?
to bylo dla nch tylko, taka ankieta - chcieli sprawdzic poziom jezyka na egzaminie fce. nie biora tego pod uwage przy ocenianiu egzaminu, a bylo wszedzie. a dla nas rozgrzewka:)tylko i wylacznie.:)wiec nie zaprzataj sobie tym glowy:)))
hey, jeżeli tego nie biorą pod uwagę to po co im te dane? To są moje prywatne rzeczy i nikogo to nie powinno interesować, zresztą nie ma znaczenia czy pisało sie prawdę czy nie. No bo jak to niby sprawdzą??
do ubika-chodziło mi nie o tę ankietę(typu od ilu lat uczysz się ang) tylko o test próbny(u nas to było coś o samolotach, teraz nie bardzo pamiętam).Tylko mnie zdenerwowali, bo nie skojarzyłam, co to jest i ile mamy czasu na wypełnienie.Ale jak tego nie biorą pod uwagę, to spoko.Masz rację z tą ankietę-po jaką jasną anielkę im informacje o nas?ciekawe, jakbym wpisała, `że mam 7 lat i uczę się ang. od 2 miesięcy, a daj boże zdałabym FC to co bym była fenomenem językowym?totalna bzdura:)

« 

Redakcja

 »

Studia językowe