test D

Temat przeniesiony do archwium.
Jak wam poszło, jestem zalamany
nie lam sie i zobacz na odpowiedzi do testu C - w tescie D byly takie same odpowiedzi oprocz part 4!!! w w-wie zdawales?
dzięki , to jednak nie było tak źle ale raczej średnio, listening to moja najsłabsza strona, wiele na wyczucie raczej w Krakowie zdawałem - trzymaj się, speaking był za to prosty - moje pytania: opowiedz o szkole, jakie studia, rodzinie, przyjaciołach, zwierzętach, a zdjęcia były z dziećmi w klasie, i na wycieczce pozdrawiam
chyba razem zdawaliśmy listening - mówiłam żeby poprawić głośnik, a możesz więcej szczegółów podać ze speakingu, pozdrowionka
Hej, zdjęcia były takie: dzieci w klasie, wszystkie jakies smutne coś czytały, a drugie dzieci z nauczycielem przed jakimś budynkiem i coś tam krzyczały, a sam speaking był prosty - nawet nie ma sensu uczyć sie jakiś tam gotowych testów bo i tak było pytanie i odpowiedz - bardzo proste, chyba chodziło o question tag, i wszyscy co czekali ze mna jakieś 10 osób to wczesniej mówili, chyba chodzi o to by w miare płynne mówic w koncu to poziom upper , martwi mnie listening były całe zdania których nie słyszałem, mam nadzieję że coś trafiłem, trzymajta się
powodzenia na listeningu
sorry speakingu, jeszcze tydzień z tego co pamiętam... to mnóstwo czasu
Czy ktoś mógłby podać odpowiedzi do Testu D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2005

 »

CAE - sesja letnia 2005