Part 3 Reading o tej aktorce

Temat przeniesiony do archwium.
Czy pamietacie swoje odp. w tym tekscie??
zostało mi d to gdzie coś było o retirement, o odkurzaczu mam gdzieś pod koniec a reszty nie pamiętam
ABFCED- chyba coś takiego- z tym, że mam dobrze 2-3 odpowiedzi, resztę pewnie źle.... Jedna z odpowiedzi pasowała na 100%- ta o zarobkach, w pierwszej pracy.

pozdrawiam
Ja mam EBFACG
pierwsze dwie TO AB a dalej to juz nie wiem
ja też tak miałem e.b.f.a.c.g :)
I ja też mam ebfacg ;) Super!!!
chyba też tak mam a jak nie to bardzo podobnie:)
A ja mam - A B F C D G
onnn ... ktora literka pasowala Ci na 100%???
tez tak chyab mam :)
coraz wiecj osob ma pierwsze a b;)))
Ja tez tak mam !
a b f c - dalej nie pamietam
ebfacg - tak bylo poprawnie, przynajmniej wszyscy znajomi tak mieli :]
a moi znajomi mieli tak jak ja;p;p;p no ale i tak 3 pkt dobre jak Twoja wersja jest poprawna;]
mnie poszło ok :P A w tym ćwiczeniu z aktorką-politykiem nie trzeba było dać odpowiedzi z komputerem coś ? :P
No jak poszlo Ci ok Krzysiekkk to sie pochwal literkami... ;]
Nie zapisywałem :( Ale wiem, ze mi ta część poszła w miarędobrze :P Najgorzej oczywiście z aktorka i tymi %$#&^%$# poradnikami czy czymś, ale ok ogólnie :P Ale mam do Was pytanie: Z tąaktorka nie daliście opcji z tym, że ona na komputerze nie umie nic zrobić? To było chyba D, ale nie pamiętam... :( Ja chcę C :D
Ja tez mam na początku AB :)
Ja tez mam na początku AB :)
C idealnie pasowalo do tekstu. Po przeczytaniu calosci tylko jedno mi nie pasowalo, to o retirement.
A odpowiedzi mam jakos tak E B A F C G lub podobnie, w kazdym razie bez D.:)
Nom z ta emerytura wogole nie pasowalo to na 100%.Ja wiem ze mam pierwsze 4 dobrze bo nastepnych nie zdazylem sprawdzic a teco zdazylem to jestem na 100 pewny ze sa idealne!!
To powiedz ktore Twoim zdaniem sa idealnie???
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa