Czy moge mieć ołówek techniczny?

Temat przeniesiony do archwium.
Mam takie nietypowe wlasnie pytanko. nienawidze pisac zwyklym olowkiem. jestem strasznie przyzwyczajona do mojego technicznego. czy to prawda ze nie mozna nim pisac podczas examinu? to musi byc tylko zwykly olowek w drewnianej.. obudowie? :P

Z gory wielkie dzieki za odzew ;)

Trzymajcie sie jutro!! Damy rade! (no bo kto jak nie my?! ) :D

Pozdrawiam :)
Ja przy okazji chciałabym zapytać, czy na writingu list i "to drugie" trzeba pisać ołówkiem? Jak to jest?
ja wiem, ze mozna pisac dlugopisem albo olowkiem. Olowkiem chyba lepiej bo mozna zmazac jak sie pomyli i ze estetyke Ci nie odejma;)
oj nie. raczej nie mozna pisac writingow olowkiem ;/ pisalam juz posta z takim zapytaniem i uzyskalam odpowiedzi ze wlasnie tylko dlugopisem ;/

ale wracajac do tego olowka ;) moze byc TECHNICZNY czy nie? :D
wydaje mi się ze rodzaj olowka nie ma z tym nic wspolnego. wazne zeby byl olowke i tyle;) a mozna TYLKO dlugiopisem pisac?
no moja nauczycielka mowila ze wszystko pisze sie olowkiem wlasnie oprocz writingow. chyba dlatego zeby sie nic im nie stalo. tak samo powiedziala mi o tym technicznym. ze nie moze taki byc bo moga podejrzewac ze masz tam sciage albo cos... hmm... wezme chyba. najwyzej mi go zabiora :P hehe ;)

pozdrowionka ;)
Ja uzupełniałam Listening technicznym i nikt się nie czepiał :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja letnia 2007