Sesja wiosenna 2005 :D

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich :D Zbliża sie sesja wiosenna :) Piszcie gdzie zdajecie!!! Może znajdzie sie ktoś, kto tak jak ja, zdaje w Olsztynie :D Pozdrawiam :)
Ja będe przystępował w Gdańsku:):) i mam nadzieje że zdam:)
Cześć. Czy spotkam tu kogoś kto zdaje FCE w marcu w Białymstoku??? Pozdrawiam wszystkich zestresowanych.
Ja Warszawa :/ Ma ktoś z Was może testy w formie elektronicznej do przesłania? Proszę, proszę o jakiekolwiek - bardzo mi na tym zależy. Mój mail - [email]
lemuria, pare testow masz tu na stronie
Mam do was pytanko. Bardzo chcialbym przystapic do egzaminu FCE w sesji wiosennej, ale niestety jest juz po terminie zapisu (10-14 stycznia). Czy ktos byl w podobnej sytuacji?? Dzieki za odpowiedz.
Kiedy jest sesja wiosenna? Czy dodano nowa sesje? czy moze nalezy szybciej wplacac na sesje czerwcowa??

POzdrawiam,
KOciamama.
Hej!

To nowa sesja. Egzaminy są w marcu. Jeśli dobrze pamiętam to od 1 do 20.

Pozdrawiam!
Dzieki za odpowiedz i uff, ze jeszcze nie trzeba wplacac na letnia.

Pozdrawiam,
Kociamama.
Sa zapisy last minute, tyle ze drozsze:( Mozesz sprobowac sie dowiedziec
Siemka C1no...ja tesh zdaje FCE w Gdańsku...wiec nie zdziwilabym sie jak bysmy sie tam zobaczyli:)...tesh licze na to ze zdam...chyba kazdy na to liczy...powodzenia:))
Ładny mi prezent na Valentynki - dostałam dziś te papiry na FCE ;( Ja nie chcę zdawać, bo nic nie umiem!!
a juz zdalem, tralalalalalalalalalalalalala
Własnie, zbliża się sesja a ja jakoś coraz mniej umiem, albo to tylko wrażenie... Zdaję w Bydgoszczy :) ktoś jeszcze?
ejj..podawajcie jakie macie terminu i gdzie :) ja w gdansku speaking i listening na 5.03 a pisemna to tak jak wszyscy 12.....ejj czemu mam tak wczesnie? buuu...:)
speaking 6.03 a listening 13.03. Ej, teraz będzie mało ludzi na tej sesji - prawda? To może proste dadzą...
Ja zdaję w czerwcu. Podzielcie się wrazeniami po egzaminie , pleaseeeee.
Jeżeli macie testy z poprzednich lat prosze przeslijcie mi. Dzieki i pozdrawiam wszystkich :-))).
[email]
Witam
Mam pytanko i prośbę. Kiedy są zapisy na FCE sesja zimowa i czy mógłby mi ktoś wysłać jakieś stare testy na maila.
[email] Z góry dziękuję.
Cześć, napisz proszę co miałaś na listeningu. Pleeeease...
To było pytanie do Milciiii. Ale wszyscy którzy zdawaliście już cokolwiek - napiszcie jak było. Pozdrowionka
zobacz w temacie listening :) tam szrajbnelam :D
No to wiram, ja też zdaje w Bydgoszczy. Ma ktoś może informacje na temat liczby osób zdających w sesji wiosennej (chodzi mi konkretnie o Bydgoszcz)
Hello :) ja też zdjaę w Bydgoszczy ;) jutro pisemne a w niedzielę ustne ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja zimowa 2004