BŁAGAM O POMOC!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Siemka, chciałaby się zapytać czy ktoś ma albo zna adres jakiejś stronki,gdzie są odpowiedzi do książki Robert'a O'Neill "New success at First certificate",naprawdę błagam was o pomoc,bardzo mi na tym zależy!!!A ja ze swojej strony chętnie mogę przesłać kilka przykladowych testów próbnych do Fce na mail'a. Bardzo proszę pisać!!!!Buziaczki
aha i jeszcze mój mail: [email]
Co do odp to nie mam pojęcia. Mam prośbę - mogłabyś mi przesłać te testy, o których mówiłaś? Mój mail - [email]
Siemka,co do testów to nie ma problemu, podawajcie maile, wyślę tyle ile będe tylko mogła.ALE BŁGAM CZY NIKT NIE MA ODPOWIEDZI DO "NEW SUCCESS AT FIRST CERTIFICATE"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hej bardzo prosze o te testy chciałabym je zobaczyć z czystej ciekawości pozdrawiam serdecznie z góry dziekuje:) Moj e-mail [email]
Hej ludzie, czy nikt nie ma odpowiedzi do new success at first certificate!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!
Naprawdę odwdzięczę się za te odpowiedzi, tylko błagam kogoś czy ktoś takie posiada!!!!!!!!!!!
Hej, przygotowuję się na czerwcowy 2005 termin FCE, czy mogłabyś wysłać mi testy? Bardzo mi na tym zależy. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam:-) [email]
witam, jeśli jeszcze nie masz dosyć to też poproszę o te testy :))
niestety o odpowiedziach do "New success at First certificate" nic nie wiem.
czy moglabym tez dostac testy FCE? dzieki :-)
moj e-mail: [email]
Słuchajcie, nie mam już tych testów na kompie, niestety wyrzyciłam, bo ile można je trzymać, jak chcecie jakieś materiały czy pomoc to piszcie ma maila, ale tych testów już niestety nie mam, sorry.....
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Programy do nauki języków