Speaking-tematy???

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze o podanie jakie obrazki mieliscie?
Na maturze probnej mialam dwoje ludzi, chlopaka i dziewczyne,ktorzy byli w mieszkaniu, na pdlodze byl zawiniety dywan i jakies skrzynie stala tez drabina. dziewczyna miala w reku pedzel a chlopak wieszal obraz na scianie.mieszkanie bylo ogolnie puste, nowe.
proponuje zajrzec do tematu "speaking" nieco nizej :) tam cos dla siebie znajdziesz;) pozdrawiam:))
zdawałam speaking FCE w niedziele 5-go i powiem Wam tak: wieeelkie zaskoczenie :) lepszego speakingu nie mogłam sie spodziewać. egzaminatorki bardzo miłe, tematy bardzo proste, atmosfera bardzo przyjemna. było bardzo pozytywnie, więc NIE ma sie czego bać! 3m kciuki za Was ; )
tak tak wszystko fajnie ale nikt nie pisze jakie mial obrazki tylko ze panie byly mile atmosfera zajebista ale ludzie prosze o obrazki !!!!!!:)
opisalam obrazki ale w temacie"speaking",proponuje tam zajrzec;) pozdrawiam:)i powodzenia zycze:)
okeeeej, nic Ci to nie da, ale jeśli chcesz to moge opisać: ja miałam ludzi na świeżym powietrzu: na jednym duża grupa ludzi jedzących przy stole, na drugim dwóch turystów w górach. moja partnerka natomiast miała telefony: na jednym użycie w pracy, na drugim użycie w zyciu prywatnym. do dyskusji miałyśmy zawody najlepsze i najgorsze dla młodych ludzi. poza tym pare pytań zapoznawczych i innych :) powodzenia.
Temat przeniesiony do archwium.