After part 1 ( speaking) Emotionals...

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich! No ja dzis jestem już po part 1 czyli speakingu...
Było ok ale mogło być lepiej.. stać mnie na więcej ale ze stresu troszke sie pogubiłam,najgorsze były dla mnie obrazki,zaskoczyły mnie totalnie!
A jak było u was ??
Pozdrawiam
No u mnie będzie jutro...możesz napisac co miałaś?
Tez mam speaking jutro w Lublinie. Bylabym wdzieczna jakbys powiedziala co mialas. Niby kazdy mowi ze speaking latwo zdac,a nawet ze trzeba byc zdolnym zeby nie zdac, ale stres wszystko zmienia. A jak mniej wiecej bede wiedziec co bylo, to moze mi to pomoze :) Dzieki
obrazki troche opisane sa w temacie- listeningwiec tam troche znajdziecie informacji. ja tez juz po speakingu i listeningu. nie bylo zle. tylko spokoj moze nas uratowac:)heh
nic z tego nie rozumie. czy mozecie byc bardziej precyzyjni. kurcze jutro zdaje egzamin ze speakingu i chcialabym sie dowiedziec jakiego typu pytania byly. np. gdzie mieszkasz, co robisz, co bylo na obrazkach i jaka byla scenka do odegrania. strasznie sie denerwuje bo nie jestem mocna w speakingu. proszeeeeeee napiszcie
dzieki serdeczne
pozdrawiam
ja miałam pytania o to gdzie mieszkam czy to przyjemność dla mnie mieszkać w tym mieście.. jakie osoby cenie najbardziej w moim zyciu..
Obrazki miałam o samochodach :/ zagieło mnie.. jeden coś tam majsterkował a drugi to 2 ludzi gdzieś sobie jechało...
A dyskusja? miałyśmy o shopping :D więc pytania o Centre of City :D Allegro.. Catalog :d itp.
Bałam się że dziewczyna mnie zagada i nie da mi dojśc do głosu a tutaj psikus.. było zupełnie na odwrót :) to ja ją zagadałam :)
najbardziej boje sie teraz writingu,readingu i Usa :/ eh.. masakra.. ale I hope I will pass it ! I have to :)
Good Luck everybody! God bless You :*
Tez juz jestem po. Tez mialam te obrazki z wulkanem i parke ogladajaca miasto na jakims wzgorzu. Pierwsze pytania ok, gdzie meiszkam, co robie wieczorami. Rozmowa z partnerem na temat slawnych ludzi. Bylo kilka scenek, na lotnisku, zakupy, wakacje etc. No i na koncu pytania, np o to dlaczego ludzie chca byc slawni i takie tam ;) A na drugich obrazkach maraton, biegi i chyba 3 osoby, ktore wlasnie weszly na szczyt osniezonej gory. Nie poszlo mi chyba najgorzej, ale moglo byc lepiej. Chlopak, ktory ze mna byl niezle sobie poradzil! Uzywal tych slow co trzeba :D A ja sie troszke za bardzo zestresowalam, i gadalam strasznie szybko z tego zdenerwowania i nie wiem, czy gramatycznie :/
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia