jaki nr mial Wrocław podczas sesji wiosennej 07?

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo prosze o kontak kogos kto zdawal we Wroclawiu wisona bo nie jestem pewna co do nr jaki mial wtedy wroclaw, czy bylo to 001 czy cos innego, i nie moge sprawdzic wynikow.Prosze o kontak bo bardzo jestm ciekawa na co zdalam. Dziekuje z gory:)
Jest to napisane na liscie ktory dostalas jeszcze przed egzaminem -numer osrodka egzaminacyjnego .we wro jest on 003 :)
Jest to napisane na liscie ktory dostalas jeszcze przed egzaminem -numer osrodka egzaminacyjnego we wro to 003 :) (tez tam zdawalam)
Dzieki za odp ale chodzi o to ze pamietam iz kazali nam wpisywac oprocz nr kandydata(ktory pamietam:), nr osrodka i moim zdaniem bylo to 001. Kurcze, nie pamietam zebysmy wpisywali 003. W kazdym razie nie moge sprawdzic tego na kartce bo jej nie mam. Jak wychodzilam z ustnego to babka mi ja zabrala:(
to jest na pewno 003.Wszystko sie zgadza.zreszta powinnas juz dostac poczta wyniki.Ja dostałam dzisiaj.mowie ci ze to jest 003 ,jak nie wierzysz sama sie przekonasz jak ci przysla list.ale czy warto czekac>??;pp

« 

Ogłoszenia