Speaking 27.05 Kraków 14.15

Temat przeniesiony do archwium.
CZy ktos wtedy ma widzonko z egzaminatorami procz mnie rzecz jasna:}??
Ja mam 10 tego czerwca o 15.15 ale w Wrocławiu;-)
Hmmm...tak po chwili zastanowienia to chyba nie mamy szans na spotkanie przy stole egzaminatorów:}...ja już dawno po, Tobie życzę powodzenia, jest tak jak piszą, sympatycznie, ja miałam o podróżowaniu, jakaś tam dziewczyna miała o dzieciach,o ich wycieczkach szkolnych...generalnie nie było tragicznie, ale jak sobei przypomnę, co ja tam wyczyniałam...czyt. nerwy dały w kość, to normalnie idzie się zachlastać...:] ..człowiek to się tyle tych lat uczy jednego jeżyka, po czym przychodzi pokazać, co przez ten czas sie naucyzł, a on odstawia takie numery...tccc....całe życie pod góre...choć Tobie niechaj sie uda:}
Dziękuje za wsparcie.Mam nadziej,że jakoś to przejdę ale wiem,że nigdy nie jest tak jak byśmy chcieli...idealnie.Główny problem to chyba presja czasu.
Pozdrawiam
Hejka!
Pozdrawiam z Łodzi. 4 czerwca zestaw 22-porównywanie obrazków: na jednym rodzinka ma piknik na plaży a na drugim knajpka lub pub. Kolega miał na jednym weterynarza leczącego psa i kowboja popędzającego bydło.
solving problem- stadion sportowy chce jakoś przyciągnąć do siebie ludzi i ma do wyboru: organizowanie aerobików, wystawy starych samochodów, cyrk, pokazy mody, itp. wybierz twoim zdaniem najlepszy pomysł. Egzaminator b. miły.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa