Listening - wersja A (Warszawa)

Temat przeniesiony do archwium.
Co do waszych odpowiedzi to z niektórymi się nie zgadzam (ale mogę się mylić). Te, które pamiętam:
Part I - film nie był too long, ale he learnt very much
Part IV - 4. - nie mieli problemów z pogodą, ale z maszynami, bo dawały dużo gorąca a nie mieli klimatyzacji
7. - żeby osiągnąć sukces nie trzeba mieć wsparcia rodziny (C), ale (B) nie pamiętam co :)
wg. mnie mieli problem z pogoda, bo nie bylo powiedziane, ze maszyny wyjatkowo duzo goraca produkowaly, ale ze bylo wyjatkowo goraco w anglii, wiec bylo ciezko, a mieli wynajety stary budynek i nie mogli poprowadzic klimatyzacji. co do reszty sie zgadzam.
Mam tak samo jak Lokki, z tą maszyna na pewni nie mieli problemu, bo ona jeszcze długo pracowała, a lato było njgorętsze od iluś tam lat
na 10000% pogoda, bo lato było najcieplejsze od 200 lat, a maszyny pracowały jeszcze długo potem, co do modelki z part 1, to wg mnie dissapointed, bo najpierw [powiedział, że się zgadza, a potem, że taki człowiek powinien całym życiem pokazyać to, co na wybiegu
ja z modelka mam tez disappointed...mysle ze to ok
pzdr
Co do modelki też mam dissapointed. A jak w part2 z tym do jakiej budy wcześniej chodził?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja zimowa 2003