NIe zdałam

Temat przeniesiony do archwium.
kurcze nie zdalam brakowalo mi 2 % trudno zdarza sie nastepnym razem bedzie lepiej. wpisujcie sie -oczywiscie ci ktorzy nie zdali..........
Ja tez nie zdałam i mam to gdzieś. Jestem wsciekła bo wydaje mi, Ze ta sesja zimowa była naprawdę trochę trudna i trzeba było miec dużo fuksa zeby zdać.Płacze
Ja tez nie zdalam, a po cholere mi ten fce, i tak nic nie daje, lepiej od razu sie do cae zabierac:) i ja tak niedlugo zrobie.
\"Ja tez nie zdałam i mam to gdzieś\" - jakbys miala to gdzies to bys nie plakala i nie pisala tak o tym...

jak to fce nic nie daje? chocby satysfakcja to malo ? heh... gdyby nic nie dawalo to bys nie przystepowala do tego egzaminu
mi również zabrakło 2%. Ale nie ma tego złego... Gdyby zdała, przestałabym się uczyc, a tak - mam zamiar nadal dzialać w tym kierunku
skąd wiecie ile procent Wam zabrakło? Przecież tam nie podaja procentów
Swieta racja
To kto pije dzis sam
zwalnia z maturki z ang:)
Łatwo [policzyc ile procent brakuje zwlaszcza ze ten przedzial jest od 55 do 59 :P Ja tez nie zdalam ale chyba podejde jeszcze raz w sesji letniej. Dla satysfakcji bo czuje ze jestem w stanie temu sprostac.
ludki nie załamujta się!! ja nie zdalam 2 razy i teraz udalo mi sie zdac na C nie poddawajcie sie bo satysfakcja jest jeszcze wieksza niz bylaby za pierwszym razem. Głowka do góry!!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

FCE - sesja zimowa 2003