Marzenia o FC

Temat przeniesiony do archwium.
Hej , ci którzy zdaliście doradźcie co zrobić żeby zdać. Mam książki, ćwiczenia itd. Niestety drugi raz mi się nie powidło a testy robiłem na 70 - 78, marzę o FC C, test dla mnie był jednak trudny, zwłaszcza listening i use of english, totalna załamka, teraz planuję zimę 2005, czy ma ktoś jakieś pomysły, pozdrawiam
może zamiast planować terminy i siedzieć przy necie, trzeba zbudowac twierdze z książek i słowników i tam sobie pomieszkać :P.
Gdy się będziesz czuł/a już gotowa to po prostu wyjść i napisać.
Słuchaj dużo radia, wykorzystaj to, że masz internet i konwersuj z nativami itp.
Powodzenia :)
Nie siedzę przy necie, cały czas się uczę – testy, nawet w tej chwili ale coś robię nie tak; słucham też BBC 7 ale to nie wiele mi dało po prostu włączam radio i automatycznie wyłączam się nie wiem dlaczego, cierpliwości wystarcza mi na 15 minut, może ktoś wie czy są teksty do tych audycji w BBC ; słuchanie jest najgorsze nie wiem dlaczego ale wole oglądać filmy w oryginale, pomimo wszystko pozdrawiam i gratulacje dla reszty
co do listeningu, to ćwicz jak najwięcej, i spróbuj ćwiczyć listening z CAE
4112340- to mój numer gg...odezwij się, mozliwe, że bedę mogla Ci pomoc :)
nie chcę na forum rozglaszac jak to zrobic, żeby na egzaminie przezyc nawet w przypadku chwilowej pustki w głowie, mogloby się to skonczyc klotliwą rozmową
dragi :/?
nie :) to akurat zdecydowanie odradzm i jestem glęboko przekonana, że nie jest to sposob na zaden egzamin
Hej diusz!! spokojnie . prosisz o rade jak zdac FCE. sluchaj ja sie ucze angielskiego 2 lata, a do FCE przygotowywalam sie 3 tygodnie, nie mam satelity nie sluchalam zadnego BBC, nie mam zadnych kaset plyt itp, a zdalam na B. najwazniejszy jest spokoj!!! powodzenia zycze
Ja uczę się angielskiego już ponad 7 lat. W sesji letniej 2005 zdałam na B. Gdybym się postarała, dociągnęłabym na A. Musisz dużo pracować, najlepiej zapisać się na kurs albo chodzić na prywatne lekcje. Poza tym do sesji zimowej jest jeszcze trochę czasu, więc zdążysz się poduczyć :)
Powodzenia!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa