doplaty do sesji zimowej??

Temat przeniesiony do archwium.
dopłata LATE ENTRY (sesja zimowa 2005) FCE - 680 zł
FCE - 710 zł
FCE - 740 zł
co to do h... jest???? mam zamiar pisac fc tej zimy i myslalem ze to ok 5 baniek kosztuuje...co to jest??? ucze sie ang dodatkowo od2 klasy podstawówki a teraz kończe gima prubne testy robie na ok 70 per cent..jak myslicie czy starczy na C? kurde cala rodzina na mnie liczy, a ja po polsku slabo tworze,jestem dyzlektykiem, dyzortografem,i wogule jedynie ida mi ścisłe... a z polskiego mam 3\4 i dajecie mi szanse???? jak najlepiej wykorzystac ten okres przed testem?>co i jak sie uczyc...???pomocy!!!
z góry thx i sorka za bledy
Jesli zapiszesz się w terminie tzn. jakoś tak pod koniec września to płacisz ok.500 zł. Late entry - opłata wyższa płacisz wtedy, gdy chcesz przystąpić do egzaminu, ale z różnych względów nie udało ci się zapisać w wyznaczonym terminie. Wtedy istnieje możliwość zapisania się jednego, określonego dnia i wtedy opłata za egzamin jest wyższa.
Jeśli chodzi o te 70%, to z takim wynikiem zdajesz.
Po co Ci "late entry"? - to ewentualny,dodatkowy termin wpłaty.Zgodnie z Cambridge ESOL Regulations 2005,"closing date" to 23 October na sesję zimową.Sprawdź szczegóły w swojej Placówce. Pozdro:)
zapisuj sie w normalnym terminie jak juz sie zdecydowales, po co placic dodatkowo, i jescze jedna rada nie rób tak jak ja poszlam na ostatni moment tzn ostatni dzien normalnych zapisów i byly takie kolejki, szkoda gadac, nerwy po nie wiedzielismy czy nam kasy nie zamkna, a mozna sobie druczek wziac za wczasu i na spokojnie to zrobic powodzenia i pozdr

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa