Ile zdaje w waszym okręgu?

Temat przeniesiony do archwium.
Rejestrowałem się w Kielcach i o dziwo byłem 23... Czy u Was też tak mało osób się zdecydowało na FCE 2005 Winter?
co mnie troszke przeraża w mojej szkole językowej zdają w grudniu tylko 2 osoby! (W czerwcu nie wiem dokładnie ile zdawało, ale około 120-150:))
Ja w Krakowie mam numerek 88.
Kto jeszce zdaje w Krakowie i jak tam wasze somopoczucie???
cześć

we wrocku jak sie zapisywałem 05.10 (a można do 07.10) na sesje zimową to byłem 45... też sie zdziwiłem że tak mało ale doszedłem do wniosku że szkoły językowe zapisują się osobno... a ile ich jest w dużych miastach to nie trzeba mówić .... więc zapewne te 45 osób to były osoby "prywatne" a ile ze szkół pójdzie to nie wiem... a może to juzjest ze szkołami?? nie wiem...

pzdr

3mam kciuki ;]
a to pytaliście się którzy jestescie? bo ja nie dostałam żadnego numerku..
jak mozecie to odpiszcie bo sie troche stresuje ze cos nie tak:(
spox nie dygaj.

nie dostaliśmy numerku tylko z ciekawości pytaliśmy pani zza biurka... :)

take it easy :P
ufff..:) misiek powodzenia! w koncu zdajemy w tym samym mieście:)
nie dziękuję :)
Witam!
Zdaje w Krakowie!
Zdecydowalam sie... 6pazdziernika. To czyste szalenstwo:) Niby w szkole Callana oceniono mnie na 10 polke (najwyzsza) ale za to, slabiutka jestem w gramatyce, a do examinu wlasciwie juz nie dluuugo...
Coz... live is crazy! ;)
POZDRAWIAM!
no czy "live" to nie wiem, chyba raczej "life"...

ahh, życze powodzenia wszystkim, ja mam już to za sobą, na szczęście;)
no czy "ahh" to nie wiem, chyba raczej "ach"...
ja zdaję w Katowicach i byłam na samym początku się zapisać jako 11 ale się cięsze bo nie bedzie tak nerwowo jak próbowałam w czerwcu, trzmam kciuki za nas, pzdr
a ja tez sie zapisalam do krakowa :D i juz dygam :) spac nie mogepo nocach obłed :-\ POWODZENIA!!
w Kielcach jest nas tylko 52 osoby.... Jak poszedł speaking?
spekaing w Kielcach? mogł by być lepiej :) ale git
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa