kto zdaje we Wrocławiu

Temat przeniesiony do archwium.
Kto zdaje we Wrocławiu?
Ja mam super terminy: 10 i 17

pozdrawiam
(ja zdaję...)

skąd masz takie wydumane terminy :) ja mam 26 listopada i 10 grudnia

pzdr
Tak mi sie ulozyło- 10 (sob) i 17 (sob).

Jak przygotowania?
W miare radze sobie z : listening. i speaking (podobno jest najlatwiej).
use of.. i read.- mam zazwczyczaj powyzej 60, czasami 70-80
najbardziej boje się wrintingu :/ podobno bardzo surowo oceniaja...

pozdrawiam
damy radę ;]

gdzieśna tej stronie było fajnie napisane aby sienie przejmować zbytnio writingiem bo jeśli chcesz wiedziećkto ładnie pisze do patrz na zdobywców nobla w dziedzinie literatury... ;]

pzdr

jeśli chodzi o moją opinię fce to ponoć poziom średniozaawansowany więc bez przesady z tym pisaniem ;];] co nie zmienia faktu,że im lepiej piszesz tym lepiej ...
też mam 26 listopada - ciekawe czy wszystkich nas wtedy spędzą do kupy, czy też podzielą na grupy ... jesli to drugie to chyba żałuję że wpłaciłam za szybko - nie wyrywać się przed szereg! ;)
Ja się właśnie speakingu najbardziej boję - wiesz "słowo ulatuje ptakiem a powraca kamieniem" ... nerwy mnie zeżrą, jak słowo daję. Nie wiem, czy uda mi się skupić.
Na poziomie FCE, aby zdać speaking wystarczy mówić zrozumiale,logicznie i na temat- jeżeli będziemy popełniać błędy i używać prostego słownictwa, mogą nam najwięcej odjąć 25%.

Z tego, co inni piszą, speaking zdaje zdecydowana większość.

A dla odwagi i rozplatania języka, może piwko :)

pozdrawiam
uf juz po dwoch czesciach.. listening wydawal mi sie dosc prosty, szczegolnie druga czesc.speaking kurcze sama nie wiem..:/
Ja też już po ... ale własnie speaking był OK jak dla mnie... zaś listening - tu był problem z koncenracją, więc pisałam trochę na wyczucie a raz nawet - totolotek....
To moze zreferujcie krociotko o czym bylo...
to juz wiem, dlaczego tyle dzisiaj tam osób było, nie można było nawet oddać kurtki, bo wszystkie wieszaki zajęte ;)
pozdr.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe