listening i speaking- co bylo? piszcie!!!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |
Ja zdaje fce 4 grudnia w gdansku (potem taz pisemna czesc 10) napiszcie cos jak juz bedziecie mieli to za soba, co bym wiedziala czym mam sie stresowac... :) z gory dziekuje... pozdrawiam i powodzeniia zycze
Ja jutro, w krakowie - listening.
Boje sie...
NIC sie nie przygotowywalam... :((

trzymajcie kciuki :(
Daj znac jak poszło... bede trzymac kciuki:)
ok podzielę się co było. ( z wrocławia)

słuchanie miałem wersję A
pierwsza część była dosyć trudna...
już nie pamietam co ale miałem chyba 3 odpowiedzi B, 3 odpowiedzi C i jedna odpowiedź A.

w części 2 listeningu była jakaś tam wystawa sztuki .

według mnie (podam kilka odpowiedzi i to nie chcronologicznie bo nie pamiętam wiecie stres...)

national museum, old maps, fifth, gun, i więcej nie pamiętam...

w części 3 słuchania, pięć osób mówi w jakich warunkach im się dobrze czuczy, z przyjaciółmi, leżąc, naświezym powietrzu. tu odpowiedzi nie pamietam.
ale chyba odpowiedzi C nigdzie nie dałem..

w części 4 jest wywiad z 14 letnią tenisistką i jej trenerem

odpowiedzi też nie pamiętam specjalnie ale dałem że muszą obyć się bez sponsora, trener uważa ze ona ma talent, jest dojżała jak na swój wiek,

----------------------------
a w speakingu nie wiem którą wersje miałem ale jako drugą połowę miałem świetną dziweczynę i dobrze nam się rozmawiało.

standardowo przedstaw sie ile masz lat gdzie mieszkasz.
moje obrazki: na 1 kilku przedszkolaków, którzy rysują i pani przedszkolanka
a na 2 obrazku starszy pan rysuje portret dziewczynki.

a zestaw zdjęc które miałą partnerka to na 1 była wielka defilada a na 2 fajerwerki na tle drapaczy chmur.

w części 3 dostaliśmy dużą planszę na której było kilka zdjęć
park zatłoczona ulica, kafejka, fontanna,stadion do "bejzbola" mieliśmy się dogadać które 2 zdjęcia wybrać dla ludzi (jak powinni spędzac czas wolny czy jakoś tak...)

a pytania takie poboczne to co lubię robić w swoim mieście, co robiłem ostatnio, czy będąc w mieście można czuć się samotnym.

pozdrawiam i życzę powodzenia.

aha, mówcie ile wlezie i nie zastanawiajcie się za długo obiecałem sobie używac jak najwięcej linking words i dupa ;] jak mówisz pustka w głowie ale ponoć mówiłem jak najęty....


odpowiedziami proszę się nie sugerować.. chyba, że kompletnie nic nie wymyślicie...
Mam nadzieje ze kiedy otrzymasz wyniki bedziesz skakal z radosci... Ja Listening mam 4 XII wiec mam jeszcze troszke czasu. Pozdrawiam :)))))
jeszcze bylo waiter, industrial, computer company..
i jeszcze films..
faktycznie , zapomniałem ale na pracy napisałem.

tylko że napisałem :industry and"....

a to było "fifth" ?

aha jeszcze jedno a jak napisałem część dużymi literami a część pismem ręcznym to coś mi odejmą z pkt ?

bo taki trochę nienhluj pisemny jestem. Ale wszystko było wyraźnie napisane.

a kiedy będą wyniki ? jest jużpodana jakaś konkretna data ?
Nie martw sie pismo nie ma znaczenia, grunt żeby dało sie odczytac :)
wiesz co ja nie wiem bo ja sobie strzelalam ze forth, moj kolega ze first:))
zadań typu true/false nie było?
Nie martw się, nic straconego (;) ). W innych wersjach na pewno takie zadanie będzie.
nie było true/false przynajmniej w wersji A...

ale to jest chyba łatwe...
A ile jest wersji? Na stronie BC są odpowiedzi z poprzednich sesji tylko dla dwóch grup. Czy to oznacza, że Use of English, Reading i Listening ma tylko dwie wersje?
readingu jest dużo wersji.

Na początku kazano nam zaznaczyć swoją wersję (czyli A ). a Było ich chyba 6 albo ciut więcej...

chyba że to taki pic na wodę .. ale wątpię...

pzdr
Ja ma ustny 2.12.05 i strasznie sie denerwuje... Pisemny mam 13.12 w Warszawie, ale z tym to juz luzik. Trzymam za Was wszystkich kciuki i zycze powodzenia!
Witajcie...
Listening - skomentuje tylko tak -> :O

W niedziele, mam speaking...
Opisze wrazenia ;)

Serdecznie pozdrawiam.. :)
Czy ktos mial wersje B na listeningu i podzieli sie wrazeniami i odpowiedziami? ;-) By the way, ile jest wersji listeningu? Pomozcie mi, mam speaking za dwa dni- co mieliscie? Pozdrawiam!
Ja tez speaking mam 2 grudnia i pisemny 13-go.
Jestem ciekawa wrażeń :)
To fajnie, a o ktorej godzinie masz?Ja mam o 15.15. A listening 4.12. Trzymam kciuki, choc sama umieram z nerwow!
ja mam o 15-tej punkt. :)
Listening 4.12 o 16.00 tej
Myslicie ze wasz listening moze sie powtorzyc 3 i 4 grudia? Ja zdaje 4 i stresuje sie bardzo bardzo... i zamiast siedziec na forum powinnam siedziec w ksiazkach... ach te kobiety... :)
Fajnie;-) No to na pewno sie zobaczymy;-) No i na listeningu tez, bo mam o tej samej godzinie. Na speaking na pewno przyjade wczesniej, wiec moze zdazymy pogadac przed Twoim wejsciem;-)
Czy ktos mial wersje B na listeningu i sie podzieli?? Bardzo prosze. POzdrawiam.
Witjcie dziewczyny!
Ja też mam Speaking 2 grudnia a Listening 4 o godz 16. A Use of English aż 13 .
Przejrzałem wszystkie opinie i chyba udało mi sklecić z wypowiedzi niektórych użytkowników że wersja A w tym roku wygląda mniej więcej tak:
W zad 2 odpowiedzi:
Computer company, gun, films, weiter, old maps, te odp na raczej na pewno bo były powtrarzane przez większośc wypowaidających się o tej wersji
Wymieniane były jeszcze takie odpowiedzi jak: national museum, metal, fifth, industrial.

I jeszcze z wypowiedzi duda co do 4 zadania odpowiedzi jakich udzielił: ( rozmowa tenisistki z trenerem):
-muszą obyć się bez sponsora
-trener uważa że ona ma talent
-jest dojżała jak na swój wiek

Nie zaciekawie to wgląda
Jak ktoś jest wstanie poprawić jeszcze te odpowiedzi to byłbym wdzięczny i na pewno wiele ze zdających wkrótce również.
Zastanawia mnie jeszcze dlaczego nikt nie wspominał jeszcze o innych wersjach... Czy jeszcze nie były one wykorzystywane w tej sesji?

Pozdrawiam
Jutro mam speaking i juz mnie skreca z nerwow. Na pewno podziele sie tym co bylo. Pozdrowienia i powodzenia!
Ja Speaking mam w te sobote w Gdansku, denerwuje sie nie mniej. Po wszytskim dam znac co bylo. POWODZENIA !
Zuza a o której masz bo ja około 16.... :-)
Czesc ja mam speaking 15 minut przed Tobą, więc może sie spotkamy :). To już za parę godzin...
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |

 »

Pomoc językowa