Nastroje przed jutrem

Temat przeniesiony do archwium.
No właśnie, jak się czujecie? Ja pamiętam, że w ten dzień w czerwcu (17) jedyną rzeczą o jakiej myślałem to...to gdzie pojdziemy z paczką po egzaminie :)

Wyspać się, nie stresować (bo juz nic sie nie nauczycie), jesc duzo orzechów, czekolady i do lozeczka ok. 10.00 ;) ;) ;)

A tak na serio->zycze wam wszystkim powodzenia. Bądź co bądź, od jutrzejszego dnia zależy aż 60% waszej oceny.

Ostatnie rady:

->Nie wychodzcie za wczesnie, lepiej sprawidzc jeszcze z 4 czy 5 raz, niz potem zalowac.

->Podczas czytania tekstów z readingu podkreslajcie wazniejsze (waszym zdaniem) informacje.

->na Writing'u PRZECZYTAJCIE DOKŁADNIE POLECENIE! KONIECZNIE! Oceniane będzie tzw. task accomplishment (zgodność treści z poleceniem)

->na Writing'u w Part 2 nie zapomnijcie wpisać numeru pytania, na które odpowieadacie (kwadracik u góry)

->na Use'ie nie panikujcie ;) aaa....i w transformacjach czytajcie dokładnie zdania i nie "przetransformujcie", bo może się okazać ze wpiszecie za dużo!

Jestem dobrej myśli, będzie dobrze! Myślcie pozytywnie! :)
Równierz życzę powodzenia :) Myśle ,że nie ma się co stresować :)

Moja rada to czytać ze szczegółowym zrozumieniem ,zwłaszcza Use of English ,tam naprawdę trzeba wiedzieć o co chodzi ,bo łatwo można się pomylić.

Niewiem jak napiszę list ,zaproszenie itp. bo dawno tego nie robiłem ,ale jeszcze sobie powtórze te formy pisemne przed egzaminem.
Dzieki Revan za te słowa.
To był strzał w dziesiątkę!!!
Ach te czekoladki i orzeszki. Ja jeszcze dodatkowo konsumowałam
migdały ( tym bardziej, że świeta już tuż tuż).
A jak słucham radia to w kólko puszczają świąteczne piosenki.
Zwariowć można z tym ciąglym powtarzaniem, douczaniem się itp. itd.
Dobrze wiec, że ten egzamin jest już jutro.

Powodzenia wszystkim!!!!
Ja też Wam wszystkim życzę powodzenia!
Najważniejsza zasada: na egzaminie bądźcie opanowani (tak jak to tylko możliwe;)) i CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM.
To połowa sukcesu :)
ja wlasnie czuje sie calkiem dobrze. bardziej balam sie listeningu i speakingu ale moze to tylko kwestia tego, ze sie juz przyzwyczailam :]. w kazdym razie jeszcze nie stresuje, tylko poraza mnie perspektywa siedzenia od 9:30 do 15 :P
wzajemnie ;]

pzdr
Aj tam ;)

Macie przerwy :D

Heheh, mój kumpel przed samym use'm wypił 4 piwa i musiał wychodzić w trakcie :P O dziwo, zdał use'a ;)

Trzymam kciuki ;)
ja się boję.... :(
zobaczymy jak to bedzie!!!!!!!!!!
a ja się nie stresuję(jeszcze), chociaż już nie mogę się doczekać, kiedy będę miał to już za sobą:D
Dokładnie ,jutro to napiszemy a potem spokój :) święta i będzie miło :D

Trzeba jutro zademonstrować im całe swoje umiejętności językowe ,używajcie nie banalnych słówek ,zwrotów. Probably ,Unfortunately ,However ,Although ,Therefore

Expressing options
I agree /disagree with the statement that...
I am in favour of...
I am againt the idea that...

Sequencing ideas
Firtstly...
First of all...
Secondly...
Finally..

Conclusion
On the whole...
To sum up ,I think that...

Powodzenia :)
A ja dodam jeszcze jedno->na Use'ie w "ramkach" na odp nie wyjezdzajcie poza przestrzen w ramce! To wazne raczej :/

Aha i WSZYSTKO poza writingiem piszemy ołówkiem!

Nie martwcie sie, kilkakrotnie dostaniecie wskazówki, a regulacje będą ogłaszane.

Będzie dobrze ;)
thank's for this heartwarming ;)))
powodzenia wszystkim jutro!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja zimowa 2005