Odpowiedzi FCE GDAŃSK

Temat przeniesiony do archwium.
No to jedziemy z wrażeniami :D

Reading

Dwa pierwsze poszły mi dobrze ,przynajmniej tak przypuszczam ,dwa ostatnie to porażka. Najwięcej problemów miałem w Part 3 ,a Part 4 mam tak chyba połowe dobrze ,reszte w 4 raczej na odwalenie zrobiłem.

Writing

Banalny. Part 2 wybrałem drugi temat (jak większość) ,szkoda że nie było miejsca na więcej ,bo miałem chęć się rozpisać ,niestety nie zdołałem wykorzystać większości zdolności językowych :)

Use of English

Part 1
Z tymi woodpecker-ami ogólnie średnio ,nie znałem dużo słówek przy odpowiedziach ,dlatego ciężko było wybrać odpowiednią wersje ,ale w sumie myśle ,że wybrałem OK.

Part 2
Bardzo łatwe pomijając parę miejsc ,wpisywałem takie słówka jak : no ,matter ,where ,if ,what ,a ,więcej nie pamiętam :)

Part 3
Raczej lepiej niż gorzej ,paru nie wiedziałem np z 'came' albo 'unaware'.

Part 4
Spodziewałem się łatwiejszej wersji ,dużo wątpliwości ,ale ogólnie OK. Nie pamiętam co wyznaczałem ,ale napewno "working".

Part 5
EASY ,poprostu easy :) Raczej 100% :P

honest - honestly
real - reality
approve - approvement
qualifed - qualification
likely - unlikely
achieve - achievement
employ - employer
choose - choice

co tam jeszcze było :P ?

Myśle ,że jako całokształt pozytywnie z tym egzaminem FCE. Cieszę się ,że mam go już za sobą !!!! Liczę na B ,na A to raczej,oj nie nie :D

I jedna uwaga : BARDZO ZIMNO BYŁO NA TEJ SALI ,MAM NADZIEJE ,ŻE ORGANIZATORZY POSTARAJĄ SIĘ TO NA PRZYSZŁOŚĆ POPRAWIĆ

Pozdrawiam wszystkich ,którzy zdawali FCE w Gdańsku w sesji zimowej 2005 ;)
ja wprawdzie z lodzi, ale ten sam use of english :P.
ja nie pamietam by bylo gdzies approve, ale od tego by sie chyba utworzylo approval.
przy honest wpisalam chyba dishonest (nie wiem czy to dobrze, nie smiejcie sie :P)
przy employ- employers
a pozostale ot chyba tak samo
ja tez dalem dishonest (chodzilo o to, aby nie byc nieszczerym w stosunku do pracodawcy) i podobnie Employers (pozniejszy czasownik byl 'want', nie 'wants'). I z tego co pamietam to wpisalem tez qualificationS. a approve rowniez sobie nie przypominam :)
wlasnie tez zwrocilam uwage na to wants :D i chyba wpisalam tez achievements w liczbie mnogiej, bo w zdaniu bylo zeby sie nie przejmowac kleskami. to jakos nie pasowalo mi: kleskami i sukcesem :P
a ja mam takie odpowiedzi jak Ty:D:D. nie pamietam tylko czy uzgodniłam tych employers:(
ja mam podobnie

kwaaaak, wiedziałem o co biega ale przekombinowałem dałem chyba employer a nie employers. tam było "want" czy "wants"
a kiedy będą odpowiedzi i na jakiej stronie internetowej, pozdr
Temat przeniesiony do archwium.