reading

Temat przeniesiony do archwium.
pamietacie jakie macie odp do 3 tekstu w czytaniu?????
PISZCIE
literami nie pamietam, ja zrobilam mniej wiecej tak:
1. byly dwie duze wycieczki ktore w sumei zajely rok (czy cos na ksztalt)
2. derek mowil ze nie da sie obejrzec wszystkich ptakow w ciagu roku
3. poszukiwanie tego ptaka w kazachstanie czy kamerunie bylo jak wchodzenie na mount everest
4. mielismy tylko zwykla latarke a woda siegala do pasa itd
5. jak spotkali policjanta, to ten stary facet wlasnie zobaczyl jakiegos ptaka i powiedzial: pozwol ze ci go pokaze (albo cos w podobie)
6. cos o zamawianiu biletow na wyjazd do meksyku.
w 1 masz o tych 2 wycieczkach??
wlasnie a o tym facecie to on powiedzial chyba there he is albo cos w tym rodzaju ale nie moze byc bo tam nie bylo kto konkretnie jest i to bylo chyba powiedziane ze derek powiedzial. zreszta to mozliwe ze juz cos krece bo dokl nie pamietam
a gdzie uzylas tego co sie zaczynalo: when we were away
a co macie w Part 2 i Part????????????? z part 2 pamietam ze w ost. mialem ze ciagle nowe wyzwania , wysilke jaki wklada w prace ... hmmm co tam jescze bylo??????? Podajcie jak macie w Part 3 , ja pamietam ze po kazachstanie bylo jak ,,w gorach" pozniej po ulewie ,, kamery i inny sprzet "
tak w part 2 tez tak mam ale kurcze w tej 3 to sama nie wiem
chyba pochrzanilam rowno. Tak z tymi gorami tez tak mam.
Ma ktos gg??????????? pilnie potrzebuje pogadac!! bo zaraz swira dostane
Mam chyba tak samo, teks w czesci 3 tekst byl pogiety, trzeba było go czytal kilka razy

Co do cz.2 , poczatek byl prostszy.

Końcówka ostatnia odpowiedz: juz go nie cieszy robienie takich małych rzeźb tak jak kiedyś,
przedostatnia dziwna- o tym, że zdarza się mu "odlot" nad ksiazkami w ksiegarni- dalem wlasnie taka odpowiedż.
ja dalem ze traci poczucie z otoczeniem, a nie ze sie wpatruje w przedmioty
hm ja mialam tak:
1. ludzie sie ciesza bo figurki wygladaja znajomo
2. autor byl zdziwiony bo po tym facecie nie widac efektow ciezkiej pracy fizycznej i psychicznej
3. kontyunuowal prace po ukonczeniu szkoly bo dziala na niego relaksujaco i ma wtedy dobry humor
4. 'it' odnosi sie do rzezby tego drugiego faceta
5. ludziom, ktorzy to ogladaja odbiera mowe
6. traci czasem kontakt z otoczeniem
7. lubi stale wyzwania
cze madziu ja miałam tak samo ale niestety nie wiem czy to jest ok
musi byc :P a jak wam poszlo z biurami podrozy?
co do biur podróży, to ja mam, że było dużo odpowiedzi A, i chyba jakoś 3 razy pod rząd D? B i C było niewiele. A z tym facetem-rzeźbiarzem to mam identycznie jak wyżej!
ja wszystko tak samo ale 1 nie jestem pewna a pamietacie jakie inne byy odp do 1?
ej ponawiam pytanie odnosnie 3 czesci i tego paragrafu do wstawienia ktory zaczynal sie: "when we where away " czy jakos tak, gdzie go wstawiliscie?
podziwiam pamiec osob :) to chyba przez emocje tak nam zostalo:P
co do tych wycieczek to chyba wstawilem tez przy info o jakies podrozy chyba przed trescia o tym jak dlugo byli ,ale juz sam nie jestem pewien :)
to chyba o to chodzi ze kiedy byli ,,away" to zajelo im to dluzej nis sie spodziewali
tak sie zastanawialam ale be away to to samo co be absent
a jak absent no to gdzie byli nieobecni i zdecydowalam sie na opcje z ludzmi
a z tym ze odbyli 2 duze podroze to w 1 macie czy 2?? bo w zasadzie tu i tu bylo nawiazanie
ja tez tak dałam, to może chociaż większośc jest ok?
dalas tak jak ja czy ??
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa