wiek osob zdających fc

Temat przeniesiony do archwium.
ciekawa jestemw jaki wieku sa osoby podchodzące do fc , ja mam 19 lat czy to dużo??
Hey ! Ja też chcę zdawać FCE, mam 15 lat , ale nie jestem jednak pewna czy nie lepiej jest się jeszcze trochę podszkolić a za rok zdawać egzamin tylko już nie FCE ale CAE
Aja mam troche od Was wiecej i tez chce zdawac, tez chyba omine FCE.
a ja mam 20 i w czerwcu chyba bede zdawac...o ile nie bedzie kolidowac z sesja..
na naukę nigdy nie za późno! Jeśli pieniędzy Ci nie zbywa, to lepiej zrazu (oczywista, odpowiednio później) przystąpić do CAE, a może i CPE? No chyba, że chcesz zostać przewodnikiem wycieczki, pracować w służbie cywilnej itp. ;)
Ja FCE zdałem na B mając 17 lat. Nie liczy się wiek, ale umiejętności, więc jestem przekonany, że dzięki ciężkiej pracy i systematyczności z pewnością sobie poradzisz. Egzamin nie jest tak straszny jakim go malują, choć na speakingu wiele zależy od osoby z którą wchodzisz do sali ;-).
no coż..Ja mam 15 lat i zdaje teraz w grudniu.
ja mam 14 ucze sie angielskiego już kawał czasu i na próbe zdaje FCE, za rok może mniej zabiore sie za CAE lub od razu za CPE :)
tak, wiek nie gra roli ale przede wszystkim umiejętności :D
za rok moze mniej??a moze wiecej?cae wcale nie jest taki banalny jak sie moze wydawac:>
fce zdawalam w tym roku
18 lat :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą