czy dostaliscie juz poczte od BC z wynikami fce?

Temat przeniesiony do archwium.
jak ktos dostanie certyfikat to prosze pisac:)
ja wlasnie dzisiaj dostalem. ale kretynsko jest napisane ile z ktorej czesci sie miało;]. czemu tego nie napiszą czarnmo na białym, przejrz\ysicie i normalnie, tylko tak glupio?
Stosunkowo wczesnie dostales wyniki. A jezeli mozna zapytac, to gdzie zdawales FCE i kiedy miales ostatni egzamin?
ja tez dzisiaj dostalam. ale jestem zla bo skopalam reading a zawsze go pisalam na 100%:P szkoda ze certyfikaty ozna odebraz dopiero w kwietniu.....
Mam pytanie bo tak naprawde nie wiem co robić.... nie zdałam FCE i nie wiem czy uczyć się juz do CAE czy jeszcze raz zdawać fce....
ja mialam taki plan ze bede zdawac jeszcze raz latem, ale jakos fartem mi sie udalo tym razem....
Jest ktoś kto zdawał w Katowicach i juz dostał list?
Hej
Ja tez nie zdalem. Wiem tylko ze mialem miedzy 55-59 %.
Zapisalem sie wlasnie na kurs fce i egzamin napisze w grudniu.
Tobie tez to radze, bo do czerwca jest malo czasu. A wedlyg mnie lepiej napisac w grudniu i dostac A lub B, niz w czerwcu na C.
Ja dostałam Statement of Results wczoraj. Zdałam!!!
Dostałem wyniki i mam następujący zapytunek:

W Statement of Results /Candidate Profile/ mamy pięć pasków. Myślałem, że pasek najwyższy odpowiada A, drugi B etc, ale na dole storny jest napisane wyraźnie, że tak nie jest. Może mi więc ktoś powiedzieć co np. oznacza to, że writing mam troszeczkę ponad "Exeptional", a Reading nieco pod "Good". Resztę mam między "Good", a "Exeptional". Co to oznacza? Czy powyżej "Exeptional" to A? Jak to jest?

Z góry dzięki.
czy jestem jedyna osobą co nie dostała tych wyników pocztą??? Może sie pomylili:P wiem że glupia jestem ale licze na no że sie pomylili..... gratuluje wszystkim co zdali, a tych co nie zdali pozdrawiam..... znam ten ból jak sie nie zda...
hmm raczej nie. ja dostałam A, a moje statement wyglada następująco: najwyżej mam reading, mniej więcej w 1/3 najwyższego paska. Tuż nad exceptional mam use of english. liestening i speaking mam tuż pod exceptional, a writing tuż nad good. więc aby mieć A nie trzeba miec wszystkiego w najwyższym pasku:) swoją drogą jestem zdziwiona, bo byłam pewna, ze właśnie writing i speaking poszedl mi najlepiej. te części są chyba jednak oceniane dość surowo...tak dobrym wynikiem z listeningu i use jestem za to zaskoczona. a wasze przypuszczenia sie sprawdzily?
hmmm u mnie wyniki są dosyć zaskakujące : najlepiej writing - tuż ponad Exeptional, Use of English tuż pod. Speaking i Listening w środku, najgorzej Reading!( z którym normalnie nie mam problemów ) tuż pod Good. I denerwuje mnie ten sposób pokazywania wyników! Mogliby jasno powiedzieć ile się miało procent z każdej części i ogólnie. A tak nawet nie wiem ile mi zabrakło do A, nie wiem też jak mi poszły poszczególne części, naprawdę nie mam pojęcie co im szkodzi czarno na białym im ujawnić nasze wyniki!
nie dośc że nie zdałam to jeszcze najlepszy mam speaking i listening dalej use of englich i na samym końcy writing i reading ..... to wszystko dziwne cos co szlifowalam kilka lat to mam na samym końcu a to czego się najmniej uczyłam zdałam na tuż przy exceptional ....świat jest dziwny..
heloł
laickie pytanko
czy razem ze statement of results dostaliście certyfikat?
hej, ja też nie zdałam, miałam dokładnie takie wyniki jak agaaaaaaaa. Śmieszy mnie tylko to, że ponad dwa lata siedzialam zagranicą, gdzie pracowalam w biurze, recepcji hotelu. Bezproblemowy kontakt z obcokrajowcem, wręcz tłumacz, a tu oblalam fce przez gramatyke i use of english. Nie wiem co jest grane... I szczerze-drugi raz nie podejde do tego egzaminu-wiem ile umiem i to najwazniejsze.... a wy zdajecie ponownie???
ja jeszcze nie dostałem wyników - jest ktoś kto jeszcze nie dostal (ja jestem z Radomia) bo zaczynam już myślec że nasza poczta gdzieś zawieruszyła albo listonosz byl pijany i włożył tam gdzie nie trzeba
muszę ci powiedzieć, że język mówiony to nie wszystko - jak powiesz "kali jeść" to na pewno zostaniesz zrozumiana a o poziomie świadczy przede wszystkim styl i brak błędów językowych (kłania się use of english). A tak na prawdę to te egzaminy są tak jak matura - niby gó..no z tego co nauczysz się przygotowując sie do niej przyda ci sie dalej ale jednak warto ją mieć ...
To FCE to nie daje mi spac w nocy... Mam zamiar zdawac sesje letnią i strasznie sie boje.... mam dopiero 16 lat. ale podobno duze szanse.. nie wiem. powiedzcie jakie to w rzeczywistosci jest. macie jaies stronkiz ztestami ???? ODP
zle spojrzalem, doastalem oczywiscie tylko wyniki a nie certyfijkat;]. sry
"dopiero" 16?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa