Wyniki FCE - sesja zimowa 2007

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 64
poprzednia |
Jak tam nastroje przed wynikami ? to już w piątek 1 lutego :D życze wszystkim zdającym pozytywnej oceny!
dzięki:-D w piątek nadejdzie chwila prawdy...:-PP ciekawe czy będzie się czym chwialić..
wyniki będą o 11, tak?? ciekawe jak to pójdzie...
ZDAŁAM!!! :):):)
ja tez :)))
gratuluje :P:P:P
No i jak? Ja się boje sprawdzić...Na co zdaliście? Mam jeszcze pytanko, po tym jak wpisaliście cadidate number, już zobaczyliście wyniki? I czy to prawda, że ten numer dla wszystkich, co zdawali FCE zaczyna się od liczby 10?
A ja nie zdałam .. zabrakło szczęścia bo mam D .. :(
tak od razu widać wynik :P
zdałaaaaammmmmm:-DDDD Na C, ale zdałam:-P
ja też na C :D grunt że zdane :P:P
ale czy miałyście kod który zaczynał się tak 10..?
ja mialam inny kod
mój tez się od 10 nie zaczynał
ej patrzcie jaka jestem głupia:)Wiem, że już są wyniki, ale boje się zobaczyć...Ile macie lat, dziewczyny?
ja mam 20 :) nie boj sie sprawdz bedzie dobrze :D
ja mam 24 i tez sie balam ;)
słuchajcie mam problem, co to jest ten numer kandydata. Nie mam przy sobie Statement of Entry, tak więc czy to nie jest ten numer, który miałam przyklejony do ławki i ten co wpisywałam na arkusz odpowiedzi? I czy składa się on z czterech liczb?
Musisz podać ID number i secret number:) ja dostalam taka specjalna kartkę z tymi numerami, gdy zdawałam ostatnią część-speaking, potem wymyslasz sobie hasło i tyle:)
Jaka radość ze zdanego egzaminu:)
tam trzeba wpisac ID number (jest podany na tej kartce ktora dostawalo sie na koniec egzaminu).
dobra to może od początku...Na jakiej stronie sprawdzałaś, i co tam trzeba było wpisywać. Ja miałam tak, że najpierw na jednej karcie zaznaczałam egzamin (FCE), Potem datę egzaminu, a następnie central number, a potem candidate number, który nie wiem nawet czy jest prawidłowy. POMOCY!!!!!!!!!
Czy Wy też się tak cieszycie?? a gdzie zdawaliście?? Bo ja w Poznaniu:)
Kraków
ja sprawdzałam na tej stronie:
https://cambridgeesol-results.org/Members/Login.aspx?action=logout
i trzeba potem klikasz na register, tam wpisujesz swoje ID number i secret number i wymyslasz haslo:P potem juz tylko sie zlogowac z nowym haslem i juz masz wyniki:) tylko pytanie masz ta kartke z ID number? Bo bez tego nie sprawdzisz wynikow....
Hejka! Ja też zdałam i też bardzo się cieszę, mimo że na C:) Zdawałam we Wrocławiu, a Wy? Pozdrawiam wszystkich sprawdzających :)
widzę, że sporo osób zdało na C, jednak dobrze mi się wydawało, że ten egzamin należał do trudniejszych...
a ten id number, zaczyna się od liter IDU, A NASTęPNIE SKłADA SIę Z CZTERECH LICZB?
Zdałem - Szczecin.
Gratuluję wszystkim co zdali a tym co nie, nie martwcie się, warto podejść drugi raz.
moj ID number zaczyna sie od FTA a potem jest 6 liczb, ale to nie znaczy, że Twój jest nieprawidłowy:) więc próbuj:D
Kiedy zapisawałaś/eś się na egzamin, dostałaś/eś trzy kartki. Pierwsza -z terminami, druga - z zasadami, trzecia - z ID Number i Secret Number do sprawdzania wyników. Stąd musisz wziąć to wszystko. A najpierw kilknąć register, zesztą na tej kartce wszystko jest napisane. Życzę powodzenia i dobrych wyników :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 64
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia