Przydzielanie terminów na części nie pisemne (FCE)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

Może któs wie w jaki sposób przydzialne są terminy na części NIE pisemne FCE (zakres terminów to około miesiąc). Przez cały czas myślałem, że to załeży od numeru kandydata - im później się zapisze tym późniejszy termin - ale poczas zapisów na FCE pani w biurze powiedziała, że to nie odbywa się w ten sposób. Ale nadal nie wiem od czego to zależy :-).
Mam jeszcze jedno pytanie: Jak tworzone sÄ… pary na Speaking???
Ja też słyszałam, że to zależy od kolejności zapisów...

Pary na speaking tworzone są według numerów kandydatów. Jeśli Twój numer to 3475 (nie pamiętam już, ile cyfr ma taki numer... ^__^;;), to Twoim parterem będzie albo osoba 3476, albo 3474. Dlatego nie zawsze można liczyć na speaking z kolegą/ koleżanką. T_T
Właśnie nie jestem pewnie czy pary tworzone są w ten sposób. Tez tak myslałem aż do zapisów.

PS. Numerki są 4 cyfrowe, z tym że na początku jest zero (przynajmniej u mnie) :-).
nie wiem jak tam z terminami, ale powiem tylko tyle, że jak ja zdawałem FCE a potem CAE to partnera sobie do rozmowy można było wybrać spokojnie spośród ludzi z tej samej godziny i nikt się nie pluł:D:D
Hej! Powiedz mi gdzie tak jest? Może też w moim mieście mozna wybrać sobie kandydata...
partnera sobie do rozmowy można było
>wybrać spokojnie spośród ludzi z tej samej godziny

Nawet jeśli tak zdarzyło się wcześniej - nad czym ubolewamy - od jakiegoś czasu nie ma możliwości dobierania się w pary, które są zestawione odgórnie we wszystkich ośrodkach w Polsce. Chcemy zapewnić wszystkim kandydatom taki sam standard usług, co przewiduje Egzaminacyjny Kodeks Postępowania (Code of Practice), a możliwość dobierania sobie partnerów nie daje wszystkim kandydatom równych możliwości.
Gdy zapisywałam sie na egzamin w Krakowie pani powiedziała nam że można się dobierać się parami jak się chce. Więc już nie wiem kto ma racje ?????????????
jestescie pierdolonymi kretynami. zadajecie stosy kretynskich putan, do ktoorych az mdli..gloopota, ktoora naszpikowane sa wasze texty przyprawia niejednego o mdłosci nieporowynwalne z najgorszym zatruciem.... winszuje....
zdawałam CAE w czerwcu 2003 i nie bylo zadnego problemu by pojsc na speaking z wybrana osoba. Panie, ktore zajmowaly sie organizacja wrecz do tego zachecaly...wiec chyba nie zawsze jest tak jak ustalono od gornie.
to ich nie czytaj, nikt cie nie zmusza
>Gdy zapisywałam sie na egzamin w Krakowie pani powiedziała nam że
>można się dobierać się parami jak się chce. Więc już nie wiem kto ma
>racje ?????????????

Czy było to w tej sesji?
>zdawałam CAE w czerwcu 2003 i nie bylo zadnego problemu by pojsc na
>speaking z wybrana osoba. Panie, ktore zajmowaly sie organizacja
>wrecz do tego zachecaly...wiec chyba nie zawsze jest tak jak ustalono
>od gornie.

Czy mogę prosić o informację, w jakim ośrodku Pani zdawała?
Z góry dziękuję,
Monika Chilewicz
Hmmm, nie chwalÄ…c siÄ™, racjÄ™ mam ja :)))
Sprawa zostanie wyjaśniona jeszcze w tym tygodniu.

Pozdrawiam serdecznie,
Monika Chilewicz
Temat przeniesiony do archwium.