super memo czy prof. Henry???

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! przygotowuje sie do egzaminu FCE, miesiac temu kupilmm sobie super memo - speed up, ale wydaje mi sie ze jest to poziom nieco wyzszy niz FCE. zastanawiem sie nad kupnem prof. Henry poziom 3/4 gdyz autor mowi ze ten program przygotowuje wasnie do FCE. tylko nie wiem czy jest sens wydawac znowu pieniadze na profesora skoro mam juz super memo - speed up. czy ktos zna oba te programy i moze mi doradzic?
Witaj
ja mam obydwa programy, jednak trudno mi doradzic. Jeden woli Henrego inny supermemo... Najlepiej ściagnij sobie demo http://jezykiobce.pl/ph5_slownictwo34.php

Wydaje mi sie,ze skoro kupilas juz supermemo to zostan przy nim. Dokup jedynie supermemo basic english.
Natomiast jesli zdecydujesz sie na Profesor Henry slownictwo 3.4 to podczas generowania słowek do nauki bedzie ci brakowac slowek z bazy 1.2. Sadze, ze nalezałoby tutaj kupic caly pakiet 1-4.

Ja osobiscie wybralam profesorka. Glownie ze wzgledu na brytyjska wymowe i ciekawsze cwiczenia. Ostatnio nauczylam sie dokladac dzwieki (dzieki radom bejotki- dzieki) do wlasnej bazy słowek i teraz juz jest super!
Hi,

a możesz napisać jak tworzyc własną bazę (bez dzwięku).
sorki, chodzilo mi o dodawanie wlasnych slowek do tej samej bazy. Mam je w kategorii "Wlasne...".
Natomiast jak stworzyc nowa baze pisza w Pomocy pod F1.
Własna baza bez dźwięku w Prof. Henrym bardzo go zubaża. Jeśli nie masz mozliwości do Twoich słówek dodawać dźwięku kup sobie Eteachera. Profesor Henry ma wiele ćwiczeń dla tej samej grupy słowek, wswzystkie z dźwiękiem. Pozbycie się go powoduje, że program staje się nieefektywny. Zresztą po to uczymy sie języków obcych, by w nich rozmawiać, a tego nie nauczymy się bez dobrego dźwięku.
Witaj,
chciałabym właśnie zacząć się przygotowywać do FCE. Gdzie można kupić program Profesor Henry? Generalnie proszę o poradę jak się do tego wszystkiego zabrać. Mój adres: [email]
Witaj,
program powinnaś dostać w kazdej większej księgarnii np. w empiku czy w ksiegarniach językowych.
Jest też dostepny na stronie producenta www.jezykiobce.pl albo w merlinie
http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/419195
dzięki
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa