list formalny

Temat przeniesiony do archwium.
Bylabym wdzięczna gdyby ktoś mi pomóg napisać list formalny. Polecenie brzmi: chcesz wyjechać na letni obóz kultury i języka w Exeter, w Anglii. Organizatorzy dysponują kilkoma stypendiami. Napisz podanie o stypendium,
-określ cel listu i przedstaw się
-opisz swoje dotychczasowe wykształcenie i poziom znajomości angielskiego
-przekonaj organizatorów dlaczego zasługujesz na stypendium podając 2 powody
-podaj korzyści z twojego uczestnictwa w obozie dla ciebie i dla organizatorów.

Największy problem mam z rozpoczęciem listu (jak się ubiegać o stupendium) i z ost. punktem dotycz. korzyści z uczestnictwa. Z góry dziękuję.
Napisz tutaj to co juz sama dalas rady napisac.
Dear Sir/Madam
[wstęp]
I am writing to you in connection with your summer camp of culture and language in Exetera, London. i am writing to apply for your scholarship. My name is xxx I'm 19 years old and I live in Poland. I graduated from high school. (Tutaj nie wiem w jaki sposób mogę powiedzieć o poziomie znajomości ang.)
I want to tell you why i should receive a scholarship. The first reason is because i'm very ambitious and industrious. ( Drugi powód)
Thanks to summer camp I could improve my English to speak fluently. This will help me find a better job and develop myself. (Tutaj jakieś korzyści dla organizatorów)
I would be very grateful if you would reply as soon as possible. Thank you for your time.

No i jeszcze:
Yours faithfully
xxx

Tak jak mówiłam nie mam wstępu i jest kilka luk w liście. Czekam na pomoc, sugestie i ewentualne poprawienie błędów. Z góry dziękuję
Cytat: paulina0593
Dear Sir/Madam
[wstęp]<-WSTEP TO JEST TO, CO NAPISALAS PONIZEJ
I am writing to you in connection with your summer camp of culture and language in Exetera, London. i am writing to apply for your scholarship. KONIEC AKAPITU
My name is xxx I'm 19 years old and I live in Poland. AS REGARDS MY EDUCATION, I graduated from high school. KIEDY? (Tutaj nie wiem w jaki sposób mogę powiedzieć o poziomie znajomości ang.) MY COMMAND OF ENGLISH CAN BE BEST DESCRIBED AS.. intermediate itp.
I want to tell you why i should receive a scholarship. TU TRZEBA TROCHE DYPLOMACJI. 'ISTNIEJE KILKA POWODOW THAT I THINK WOULD MAKE ME DOBRYM KANDYDATEM NA STYPENDIUM The first reason is because i'm very ambitious and industrious. ZLY POWOD, JAK TAKA JESTES, TO SOBIE SAMA ZAROBISZ NA OBOZ. INTERESUJESZ SIE KULTURA I JEZYKIEM ANGIELSKIM? MASZ ZDOLNOSCI ORGANIZATORSKIE I UCZESTNICZYSZ W IMPREZACH POPULARYZUJACYCH KULTURE I ZWYCZAJE ROZNYCH KRAJOW? WIEDZE ZDOBYTA NA KURSIE WYKORZYSTASZ ZEBY ZORGANIZOWAC 'DZIEN BRYTYJSKI'
Thanks to summer camp I could improve my English to speak fluently. This will help me find a better job and develop myself. (Tutaj jakieś korzyści dla organizatorów) BEDZIESZ REKLAMOWAC TE KURSY TAM GDZIE MIESZKASZ, ROZPALISZ W INNYCH ENTUZJAZM I W OGOLE PRZYCZYNISZ SIE DO ZBLIZENIA POLAKOW I BRYTYJCZYKOW W RAMACH UE.
I would be very grateful if you would reply as soon as possible. Thank you for your time.